It's hard to forget
someone,
who gave you so much to
remember.

....... Být oblíbená(3).....

21. října 2009 v 21:16 | k@čí |  Být oblíbená

….zaspívala jsem písničku Rockstar od Miley a musim říct ,že z toho mám bezvadný pocit. Když jsem zpívala poletovala jsem očima po divácích a hledala Myka. Nemohla jsem ho najít. Ale když jsem se podívala pořádně seděl v první řadě uprostřed. Zamával ne mě a nasadil je rozkošný neodolatelný úsměv. Pokračovala jsem dál a najednou se zastalila s pohledem na Miley, byla jako kdyby si v té písničce libovala a jako kdyby mi to opravdu sedlo, ale co já vím třeba se takhle tváří jenom aby mě podpořila. Zazpívala jsem poslední slova a začala se uklánět. Potom sem ještě pro efekt zamávala a se širokým úsměvem odešla do zákulisí, kde čekaly ostatní dívky. Hned ke mně přistpupili a začali mě obdivovat. Copak jsem byla opravdu tak dobrá? To určitě ne.... Nevěřím tomu. Najednou se za mnou objevil Myke " Co tady děláš?" zeptám se udiveně " No já vím neměl bych tady správně být ale už to nemůžu vydržet musim ti něco říct...." zastavil se a řekla bych, ře asi přemýšlel co má říct.... " No víš jedinej důvod proč jsem sem chtěl jít s tebou a ne s Judy je že jsem se do tebe asi zamiloval" .... Cože? No to snad nemyslí vážně já asi omdlím.... " jestli to bylo moc rychlí tak promin, ale musel jsem ti to říct, nedá se to vydržet jenom na tebe koukat a … nevim jak to mám říct.." skočila jsem mu do řeči " Tak nic neříkej a něco spíš udělej".... myslím si že mě pochopil... pomalu se sklonil a políbil mě... byla jsem v sedmém nebi.. když v tom se vedle nás ocitla Miley "promin te jestli vás rušim, ale Eli asi bys už měla jít bude se říkat vyhodnocení a postup do finále." řekla a nejednou byla fuč. " Ty hele myslíš tohl všechno vážně nebo ne?" zeptala sem se to byla ale trapná otázka " zakřenil se a řekl kdybych to nemyslel vážně myslíš si, že bych udělal tohle?" ….. a zase mě políbil … " No tak to asi ne , Drš mi palce myslim že to budu potřebovat." " jasně že budu vždyť ty jsi moje star" A už byl pryč ….

…... Na podiu jsem stála jako jeden rampouch bále jsem se n Myka jenom podívat abych náhodou neomdlela. Raději jsem poslouchala co Miley říká " Musím vám říct vaše výsledky. Do finále této soutěže se dostaly už pouze tři dívky z deseti a tyto dívky to jsou Linda Works, Katy Grean a Eli Newton. Velice vám gratuluji,ale zároveň se omlouvám vám které jste nepostoupili. Teším se na vás holky" ou je já postoupila to není možný asi se zbláznim.... " To není možný Myku potkali mě dvě úžasný věci za jeden den" řekla jsem a objala ho kolem krku " Jo který to jsou" No to je přece jasný pomyslala jsem si "No přece nejlepší kluk mýho života a postup do finále" " Promiňte že vás zase virušuju, ale Eli přišla jsem ti jenom říct, že to finále bude oříšek měla by ses na to pořádně připravit. Zaspívat tři písničky za sebou není zase tak lehký.Věř mi vim o čem mluvim." byla jsem překvalená Miley za mnou přišla a poradila mi ? To se mi jenom zdá... " Jo moc děkuju si hodná, ale prč mi radíš já myslela že to nesmíš" " jo nesmim, ale ty mi připadáš jako suprová holka a zpěvačka a to mi za hřích stojí" 5ekla a začala se usmívat " když mi dáš adresu napíšu ti nějakou písničku už mě něco napadlo a myslim si že to bude pěkný." "Ale to nemusíš já si něco napíšu, no ikdaž ještě v životě jsem nic nenapsala bude to těžky" " No jestli chceš tak se můžeme sejít u mě ve studiu a něco můžeme vymyslet co ty na to ?" " To by šlo vážně no to je úžasný kdy se sejdem ?" Třeba zítra v půl sedmí ?" " Tak jo Budu tam" Myke se na mě najednou podíval a já si přimyslala, že by chtěl jít asi taky ta kjsem se nudržela a zeptala se " Miley může jít Myke se mnou ? Myslím si že by nám mohl pomoct" " Jo klidně mě to nevadí ráda přijmu pomoc. A že jsem tak smělá jestli vám to nevadí vy spolu chodíte?" Nikdy bych neřekla že se na tohle zeptá. Oba jsme souhlasně přikývli a řekli " JO" a začali se smát "Tak fajn zítra ve studiu. Ahoj." "Ahoj už ted se těšim"řekla jsem a zamála za ní......

VE STUDIU

"Ahojky Eli a Myku" pozravila nás když jsem vešli do dveří její ho studia. "Ahoj" řekli jsme oba najednou zase. " Tak co vymyslelal jsi sis něco?" Zeptala se mě Miley " No abych pravdu řekla tak jenom kousek. Ale vetšinu toho vymyslel Myke." nevěděla jsem že umí zkládat docela mě to překvapilo. "Fajn tak mi to zazpívej a já to posoudím" řekla a roztáhla svůj usměv do široka.
Neváhala jsem a začala pomalu zpívat.......
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama