It's hard to forget
someone,
who gave you so much to
remember.

Třeba bude líp...0.1

19. října 2009 v 21:09 | Wickie :-* |  Třeba bude líp
Hah.. Kačí mě ukecala abych dala první díl.. Takže.. hm. dám.. Předem díkec za nějaký komenty ;-)

"Tati? Co to ráno přišlo za dopis?"zeptám se. "Nabídka."usměje se. "Jaká? Povídej! Chtějí mě do Dobré ráno Ameriko? Nebo k Ellen?"ptám se. "Ne, je to nabídka na spolupráci."řekne. "Spolupráci s kým? S Miley? Demi?"zeptám se nedočkavě.

"Ne, na spolupráci s Jonas Brothers."řekne táta. "Tak na to zapomeň s teplýma bratrama hrát nebudu!"řeknu. "Andie, věci se mají tak, že by byli u tebe v seriálu a vy by jste udělali společný song."řekne táta. "Na to ať všichni rychle zapomenou, já s nimi zpívat nebudu."odmítám. "Ber to takhle. Je to dobrá šance."povzbuzuje mě táta-neúspěšně. "Šance na co?"ptám se. "Jsou to slavné hvězdy, mohli by tě vyhoupnout ještě výš."řekne táta. "Copak já nejsem vysoko?"zeptám se. "Jsem taky Disneyho hvězda a oni taky, tak kam by mě měli ještě zvedat?"řeknu. "Mají 3D film…"začne táta. "Stop! Mě je fuk co mají a co ne."zarazím ho. "Andie, vyhráli jste anketu KOHO CHCETE DO DUA? Chápeš? Fanoušci vás chtějí."usměje se. Zavřu oči a promnu si spánky. "Andie, já vím, že je nemáš ráda, ale budeš s nimi muset hrát. Volal mi režisér."řekne táta. "Cože?"vyjeknu. "Tak dobře, ale neručím za sebe!"řeknu.
JONAS BROTHERS
"Kam že to máme jít?"zeptá se Kevin. "Do seriálu Andie Stewart."řekne táta. "Ne, tam nejdu, nedokopete mě tam!"řekne Kevin. "Slyšel si co o nás řekla v News of music?"zeptá se Joe. "Ne, co řekla?"zeptá se pan Jonas. "Že jsme teplí bratři!"vyjekne Kevin. "Jo a nějak komentovala moje texty."řekne Nick. "Jo a moje vlasy."ohradí se Joe. Pan Jonas se jenom zasměje. "Už je to domluvený, natočíte spolu pár dílů a song."řekne a odejde. "No to je skvělý, budeme hrát s nafoukanou hvězdičkou Andie Stewart."řekne Kevin. "To je v háji, já budu nemocnej."řekne Joe. "Jasně, asi do konce života, aby si to nemohl hrát že?"řekne Nick a zapne notebook. "Tak sjedeme její stránky."řekne a najede na ně. "Andie Stewart…"řekne. "Něco o ní? Hm??"zeptá se bratrů. Ti jenom současně kývnou.
Andie Stewart je původem Češka. Když byla malá její matka tragicky zemřela. Od té doby žije se svým otcem, který je jejím úspěšným manažerem. V pěti letech se přestěhovala do USA kde jeden textař objevil její talent. V osmi letech nazpívala Vánoční písničky, které pak vyšly na CD- Christmas Songs. Účinkovala v dětské skupině FastCats. Ve čtrnácti letech vyhrála konkurz na seriál (který byl nakonec přejmenován podle ní) - Andie Stewart. Jeden měsíc se jako náhrada objevovala v News of music. 6.6.2009 vyšlo její první sólové CD - AdSt. S písní Goodbye and thank you válcuje žebříčky světových hitparád.
"Pusť od ní něco."řekne Kevin. "A co? Goodbye and thank you?"zeptá se Nick. "Třeba. Když s ní tak vyhrává."odpoví Kevin. Z reproduktorů se začnou rozléhat slibné zvuky kytary a po chvíli se přidá i jemný hlas Andie. Kluci, i když ne moc chtěně se začnou pohupovat do pomalého rytmu. To jestli půjdou nebo nepůjdou do seriálu Andie Stewart přestanou řešit…Stejně vědí, že s tím moc neudělají…
ANDIE
Přihlásím se na ICQ. Moje věrná kamarádka Niki tam samozřejmě je. "Niki! Průšvih! Do seriálu se řítí Jonas Brothers!"napíšu jí. "To jako fakt? Nebo si ze mě střílíš."napíše. "To jako fakt! Přišel nám dopis, a prý už volal i režisér."
"No, tak alespoň okoukneme jaký jsou."napíše mi. "Niki, já vím, že ty je můžeš, ale já ne! A budu s nimi muset i zpívat."
"No to je super, dva oblíbení interpreti se konečně spojí v jedno." V tu chvíli mám pocit, že kdybych mohla tak bych jí jednu loupla. Ale nemůže za to, že jí ti teplí bratři taky omámili jako tisíce dalších. Holt to budu muset přežít. Na ICQ je i moje kamarádka z Čech. Zásobuju ji informacemi z Ameriky aby byla mezi prvními kdo to bude v ČR vědět. "Ahoj Teri."napíšu jí. Takhle se i báječně cvičí Čeština. "Ahoj Andie! Tak co je nového?"zeptá se. "To že budu hrát s teplýma bratrama."napíšu. "Co? Já vím, že je nemusíš ale pro nás fandy, jak tvoje tak JB je to bezvadná zpráva!" napíše. "Bezvadná zpráva."odpíšu ironicky. "Hej no tak Andie, víš jakou budou mít fanouškové radost? Uklidni se vždyť o nic nejde no ne? xD Přece s nimi nemusíš trávit zbytek života! Vstávat kočko!"
"Jo já vím, ale já je prostě nemám ráda! Ale došlo mi že když s nimi budu hrát, hodně fandům udělám radost..No ne?"napíšu.
"Jasně, třeba mě!"
"Jsem ráda, že to nebude propadák, táta měl pravdu když říkal že mě můžou vyhoupnout výš."
"Tvůj táta má vždycky pravdu, budu muset jít. To ten časovej posun. Ahoj."napíše. "Pa."odepíšu. Jsem ráda že mám někoho komu se můžu svěřit. Jasně že mám i Niki, ale ta všechno ví hrozně rychle a většinou jí to ani nemusím říkat já. Zajdu na MySpace a přečtu si několik vzkazů. "Ahoj Andie! Moc se mi líbí tvá muzika! Rád ji poslouchám. Prosím mohla by jsi mi poslat autogram? Kuba." Zní jeden. Najedu si na jeho profil. Kouknu se na jeho fotky. Je to malý blonďatý chlapec na vozíčku. Odepíšu mu. "Milý Kubo. Autogram ti ráda pošlu =) Stačí když mi napíšeš tvojí adresu ;-) S pozdravem Andie S." Tak a je to odesláno. Usměju se na obrazovku jako idiot ale nevadí. Mám z toho dobrý pocit…..
….
"Andie?"zavolá táta. "Ano?"zařvu. "Zítra se sejdeme s Jonas Brothers!"řekne. "CO? Už zítra?"vyjeknu. Člověk se s tím ani nestihl srovnat a už se s nima má scházet..Jo tak dobře už je to devět dní co mi to táta oznámil, ale já jsem to ještě nestihla. Bylo moc obíhání kolem. "Volal jejich manažer, že chce schůzku kvůli tomu songu."řekne. "Skvěle!"řeknu ironicky. "Tak dobře, to abych se dobře vyspala."pomyslím si.
"Tak dobře tati, slibuju, že budu hodná."řeknu a "olíznu" dva prsty a vytrčíme je do úrovně obličeje jako slib. "Dobře, nepotřebujeme rozruchy ještě před tím než začneme spolupracovat."
"Jasně."řeknu a posadím se na sedačku. "Ale mohli by zrychlit už tady mají dvě minuty být!"řeknu. Najednou se otevřou dveře….
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Peťulik Peťulik | Web | 20. října 2009 v 19:33 | Reagovat

Hezký :):)

2 k@čí k@čí | 20. října 2009 v 20:07 | Reagovat

to se ti povedlo taky pak něco přidám;-)

3 Peťulik Peťulik | Web | 20. října 2009 v 20:37 | Reagovat

Ráda spřátelím :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama