It's hard to forget
someone,
who gave you so much to
remember.

Třeba bude líp...0.2

20. října 2009 v 21:02 | Wickie :-* |  Třeba bude líp
…Stojí v nich Teplí Bratři. Všichni se vesele usmívají. Táta do mě drkne. Podívám se na něj a on naznačí úsměv. Okamžitě protáhnu koutky. "Ahoj, my jsme Jonas Brothers, Kevin, Joe a Nick."řeknou, když uličkou projdou až ke gauči. "Já jsem Andie. Andie Stewart."řeknu (ale to už asi vědí ne?) a podám jim ruce. "Ta píseň už je hotová, poslali mi text."řekne táta. "Jakto že si mi to neřekl doma?"zeptám se-česky. "Nevadí, neřeš a koukej."odpoví. "Tady jí máte."podá nám papíry s textem. "Proč tam mam jeden úsek jenom já s Nickem?"řeknu, zdůrazním jeho jméno a zkroutím rty.. "Nevím."odpoví táta a koukne se na to. "Ale je to docela pěkný."řekne. Jenom protočím panenky. "Pane bože co jsem komu udělala."řeknu si pro sebe. "Ale fakt, proč s ní mám zpívat kus sám."řekne Nick-zřejmě se tam dopracoval teprve teď. "Možná to bude tím, že to tak napsal textař."řeknu kysele. "Nepovídej."odpoví mi Nick. "Hele taky tam s ní kus zpívám sám."řekne Joe. "Za co jsem si to zasloužila?"podívám se na tátu. "Promiň, mám taky jméno."řeknu. "A jsou to jenom dvě věty co semnou zpíváš sám."řeknu. Kevin s Nickem se zasmějou. Najednou se otevřou dveře. Vejde do nich manažer teplých bratrů. "Omlouvám se za zpoždění."řekne. "Koukám, že si se o to Davide hezky postaral. Co takhle to zkusit?"navrhne. "Už i hudba?"zeptám se. "Jasně."usměje se na mě. Já těch devět dní asi spala. Vážně to zvládli rychle. Vejdeme do studia. "Tak si tam hezky stoupněte."zasměje se Philip (manažer teplých bratrů). Já tam naštěstí ještě nemusím, protože prý chtějí nejdřív vyzkoušet hudbu. O což se mají postarat teplí bratři. Sednu si na židli a sleduju, co tam vyvádí. "Koukejte, ten zvuk mám, tak trochu od oka- nakonec je to jen na zkoušku, ale teď by jsme mohli vyzkoušet hlasy ne?"zeptá se Philip. Dá nám čtyři mikrofony. "Pusťte se do toho."zasměje se. "Andie, bylo to docela dobré."zasměje se táta. "Jasně, protože je někdo kdo to zachraňuje."řeknu. "No tak."usadí mě. "A neříkej, že ne."odpovím.


NICK
Když přijdeme na místo schůzky máme asi dvě minutky zpoždění. Jakmile vejdeme, uvidím krásnou holku. Má modrozelené oči s nádechem hnědé.…Když nám její táta rozdá texty tak řekne :"Proč tam mam jeden úsek jenom já s Nickem?" Taky by mě docela zajímalo! "Ale fakt, proč s ní mám zpívat kus sám."řeknu. "Možná to bude tím, že to tak napsal textař."usadí mě kysele. "Nepovídej!"řeknu hnusně. Nakonec se ozve Joe, který s ní ale stejně zpívá jenom dvě věty a ne tři sloky. Dobře, možná když jsem přišel tak to byla hezká holka, ale je to pěkně kyselá holka! Nakonec si to jdeme vyzkoušet. Já s Kevem máme nejdřív nahrát kytaru abychom obrazně věděli jak to bude znít.

JOE
Když vejdeme, uvidím ji. Usmívá se od ucha k uchu. Její táta nám dá papíry s textem. Nejdřív si stěžuje, že musí zpívat s Nickem. "Hele taky tam s ní kus zpívám sám."řeknu já. "Za co jsem si to zasloužila?"řekne a podívá se na jejího tátu. "Promiň, mám taky jméno."otočí se na mě. "A jsou to jenom dvě věty co semnou zpíváš sám."setře mě. Radši už budu mlčet. Pro jistotu. Když přijde Philip, jdeme zkoušet do studia. Kluci nahrají kytary.

KEVIN
Vejdeme. Když proběhne seznamovaní (k čemu je to nutné když všichni víme, kdo je ta hvězdička ANDIE STEWART?!) dostaneme texty. Kluci si stěžují, že s ní musí zpívat každý sám. Docela lituju Nicka. Má toho s ní nejvíc. Když přijde Philip jdeme zkoušet. Nahrajeme kytary a nakonec vyzkoušíme i text.

ANDIE
Jde vidět jak to všechny tři teplý bratry užírá. Ale je mi celkem jedno co si teď asi myslí. Jak říkal táta- odehraješ to a už s nimi nikdy nemusíš nic podnikat.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 k@čí k@čí | 20. října 2009 v 21:10 | Reagovat

Tak to se ti taky povedlo si fakt dobrá:D:)

2 Wejísek Wejísek | Web | 21. října 2009 v 14:24 | Reagovat

tak jou :) ale jen vás chci upozornit že nemám čas obíhát...jen někdy o víkendech.

3 Wejísek Sbíí:* WašE Wejísek Sbíí:* WašE | Web | 21. října 2009 v 14:24 | Reagovat

Jinak moc pěkný dílll

4 Miss Jonas Miss Jonas | Web | 21. října 2009 v 16:59 | Reagovat

Jasně že spřátelím..:)
Jdu si Vás přidat..copak na diplomek?
Jinak hezů..:D

5 //*AshleyinQa//*BFF//*VanessQa//* //*AshleyinQa//*BFF//*VanessQa//* | E-mail | Web | 21. října 2009 v 17:25 | Reagovat

ahoj u mě je SONC tak se prosím přihlaš první tři dostanou wallpaper ,  2 blendy , avatar a rozvrh

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama