It's hard to forget
someone,
who gave you so much to
remember.

Třeba bude líp...0.3

21. října 2009 v 20:22 | Wickie :-* |  Třeba bude líp
"No jo tady si teď někdo něco myslí."řekne Joe provokativně. "Cože ty žehličko na vlasy? Jo asi myslí řekla bych, protože potom by nám mozky byly úplně na nic!"řeknu kysele. "Nechte toho."řekne Nick. "No jo někdo kdo má pět košil akorát, že každou v jiné barvě se ozval."řeknu. "No tak!"řekne Kevin. "A kotletky se taky musely přidat."řeknu. Všichni se na sebe zlověstně podíváme. "Pro dnešek to stačilo děcka."zasměje se Philip. "Ok."řeknou teplí bratři.
....

"To bylo…hrozný."stěžuju si tátovi v autě. "Prý: Tady si teď někdo něco myslí."napodobím Joa. "Růžový botičky se projevily! Žehlička jedna!"nadávám. "Andie…Zkus to."řekne táta. "Zkusila jsem. Dneska."řeknu. "Andie, zvládneš to, jsi dobrá herečka, tak to hraj, ber to jako jeden velký díl seriálu."řekne. "Ale to nejde!"
"Niki? Mohla by jsi se stavit?"zeptám se do telefonu. "Jasně, za chvíli jsem tam."ozve se jenom.
….
"Niki, to je tak hrozný!"stěžuju si. "Proč?"ptá se. "Za a) Musím tři sloky zpívat s Nickem-sama! Za b) dvě věty s Joem. Za c) Jsou hrozní!" Niki mě jenom zábavě pozoruje. "Přidala se k tomu košile i kotlety…Jsou na mě tři! Zítra semnou jdeš na zkoušku!!!"řeknu rozčileně. "Tak jo."řekne vesele. Jen se na ni vražedně podívám.
….
"Šlápni na to otče."řeknu docela vesele i když jedeme na zkoušku s teplými bratry a oni potom jdou na můj koncert. Ve studiu je zatím prázdno. "Tati? Můžu zatím zkoušet sama pro sebe?"zeptám se. "Jo, rozezpívej se."usměje se. Niki si sedne na gauč a táta se začne přehrabovat mezi nějakými věcmi. Začnu zpívat Goodbye and thank you. Najednou se rozlétnou dveře. Stojí tam a všichni blbě čumí. Přestanu. "Nazdar."řeknu. Všichni mě pozdraví. "A koukejme se koho si to naše hvězda přivedla."řekne Joe a koukne na Niki. "Hele tu nech být, ty růžová boto jo?"řeknu. Niki se zvedne z gauče a založí si ruce na prsa. "Dneska to bude asi těžký kluci, máme tu obě dvě."řekne nepříjemně. "Hele, ty žehličko na vlasy, nech si to hm? Co si o sobě myslíš?"vybafne Niki. Wow já myslela, že Jonas Brothers poslouchá. Očividně se jí líbí jenom hudba. "Víte co? Raději bych zkoušel."řekne táta. Všichni si vyměníme zlověstné pohledy.
….
"Niki? Jak vypadám?"zeptám se v šatně. "Dobře, tenhle outfit se povedl."usměje se. "To jsem ráda. Musím jim to pořádně předvést."řeknu. Niki se usměje. "Držím palce."dodá. "Tak jdeme na to."usměju se. "Přejeme hodně štěstí."ozve se za mnou. "Nečekala bych to, ale dík."řeknu Nickovi. "Dávej pozor."řekne Joe. "Hele, nejsem začátečník!"odpovím a vyjdu na podium a začnu s Goodbye and thank you. Je to moje oblíbená, protože je o mámě. I když to z textu není moc vidět. Jde v ní o moje pocity, o to jak mi bylo když máma nepřišla domů a táta řekl že už nikdy nepřijde.
"Děkuju lidi, děkuju!"loučím se. "Mějte se krásně!!"zamávám jim. Zalezu do zákulisí. "Hele dávej bacha!"řeknu někomu kdo do mě narazí. "Omlouvám se."řekne Nick. "Ten koncert….byl dobrej."usměje se. Zdálo se jako kdyby hledal správná slova. "Dík."odpovím. "Já..víš nechci aby mezi námi bylo dusno."řekne. "Aha..Hm…"nenapadne mě nic rozumnějšího.Taky hledám správná slova.
NICK
Koncert byl pěkný. Líbí se mi její hlas a nemůžu si pomoct. Má krásnej úsměv a oči a sakra!!!!Já v tom lítám?! Ne, tohle si jenom namlouvám její úsměv se mi nelíbí! Sakra! Když skončí, jdu za klukama a omylem do ní vrazím. "Omlouvám se."řeknu. "Ten koncert….byl dobrej."usměju se. Hledal jsem správný slova aby to nebylo…(a opět je hledám) já nevím neslušný nebo nezdvořilý. "Dík."řekne. "Já…víš nechci aby mezi námi bylo dusno."řeknu. "Aha..Hm…"řekne. Taky "hledala" co říct. Stručnost vyhrála.. No to jsem to pokopal….
ANDIE
Domů dorazím s hezkým pocitem. Koncert se parádně vyvedl a já se předvedla, řekla bych v tom nejlepším světle. I mí fandové. Dneska ječeli jako pominutí, což ještě pomohlo atmošce. A nakonec jsem se srazila s Nickem a bylo mi to jedno, ani jsem nenadávala. Páni..dělám pokroky. "Ano?"zvednu vibrující telefon. "Nazdar Andie."ozve se zvesela Niki. "Ahoj."usměju se i když nemá šanci to vidět. "Co jsem to viděla po tom úžasném koncertě?"řekne. "Co si viděla?"
"Ty a Nick a neječela si!"vyjekne. "Ach tak.. to ta radost z povedeného koncertu uvedla mou mysl na pohodový a klidný stav."zasměju se. "Jo jasně."řekne. "Jasně že, vytáhla jsem se před nima!"
….
Vejdeme do studia. Kluci už tam jsou a ladí kytary. "Nazdar."řekneme s Niki. Nick se usměje a já mu to oplatím.(?!!) "Tak budeme zkoušet?"zeptá se Joe překvapivě mile. "Jasně, žehličko."odpovím. "Cože?!"
V pauze zapnu televizi. Zrovna běží nějakej pořad o novinkách z hudebního světa. "Andie Stewart už docela dlouho válcuje žebříčky hitparád. Několikrát předběhla oblíbené Jonas Brothers i Miley Cyrus. Fanoušci se shodují, že by bylo naprosto super udělat duo Bráchů s Andie! Tak co? Zkusí to tyto mladé Disneyovské hvězdy sehrát dohromady?"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama