It's hard to forget
someone,
who gave you so much to
remember.

Třeba bude líp...0.4

24. října 2009 v 15:51 | Wickie :-* |  Třeba bude líp
Tenhle díl je takovej.. divnej.. xD Takže promiňte.. xD Páč sem ten začátek psala někdy v zimě.. xD A teďka se k tomu vracim...
Chtělo by to nějaký komenty pls ;-)

"Cože? Cože to jako budu muset udělat?"zhrozím se. "Budete s Nickem v Andie S. tak trochu do sebe zamilovaní. Takže se dopracujete na líbání."řekne režisér (mimochodem na place to už totálně všichni zkracují na Andie S. xD) "Né, já se s ním líbat nebudu!"odporuju a jdu za Niki. "Niki! Budu se muset líbat s teplým bratrem."řeknu. "S jakým?"zeptá se. "S Nickem!"řeknu. Niki se jenom zasměje. Má teď natáčecí pohotovost s lepidlem a tak se převléknu se do tepláků a kratšího trička a jdu do tělocvičny. Zapnu si CD. A protáhnu se. Dám si tam písničku na kterou musím domyslet choreografii kvůli Andie S. Protože je poměrně rychlá tak to rozjedu. Zkouším co by tam asi tak mohlo zapadnout….

….
Když choreografii dodělám tak si to projedu ještě jednou. Zapnu písničku od znova a jedu. Asi v polovičce zaslechnu vrzání, ale nějak na to nereaguju. Ty parkety jsou asi už starý "To bylo dobrý."ozve se zamnou, když skončím. Nadskočím. Dobře tak to nebyly parkety. "Co tady chceš?"řeknu kysele. "Nic, koukám."odpoví Nick. "Skvělý, tak běž koukat třeba o místnost dál, nebo na svýho bráchu jak si cvičí ten svůj ječák hm?"řeknu nepříjemně. "Promiň."řekne a zvedne se.
….
Večer se podívám na MySpace. Ten malý Kuba mi napsal. Poslal mi adresu a spoustu otázek. Na všechny jsem odepsala. Byla jsem ráda, že jsem mu mohla udělat radost. "Andie?"zakřičí táta. On je napojenej na můj notebook že vždycky křičí když jsem na MySpace? "Jo?"řeknu a seběhnu schody. "Přišla pozvánka na charitativní akci pro postižené děti."řekne. "Vážně? Tak jim pošleme penízky a já za nimi zajdu a zazpívám jim."usměju se. "Jsem pro."usměje se táta a hnedka to jde vyřizovat.
JONAS BROTHERS
"Ta Andie je tak povrchní. Vsadím se, že ještě nikdy nebyla na nějaký charitativní akci, ale že si všechno schovává pro sebe!"řekne Kevin. "Třeba jo, já se jí do rejstříku akcí nekoukal."odpoví Joe nezaujatě. "Ale je pravda, že všechnu slávu musí sežrat ona."řekne. "A určitě ještě nebyla u prezidenta a i kdyby určitě jí nepochválil boty jako mě."řekne Joe.
ANDIE
"Nazdar."řekneme s Niki. Všichni nám odpoví. "Hele copak to máme, růžový botky."řeknu Joeovi. "No a? Pochválil mi je prezident."řekne. "No a? Mě pochválil hlas a hudbu."řeknu. "Tak dobře dáme soutěž, kolikrát kde kdo byl hm?"řekne Joe. "Dobře i sázky?."odpovím. "Jo vsázím…..Třeba tuhle košili."řekne. "Já svoje boty."usměju se. "Prezident Bush."řeknu. "Jednou."řekne. "Taky."
"Obama."
"Jednou."
"Jednou."řeknu.
Po chvilce- "Prezident České Republiky."řeknu povýšeně. Moc dobře vím, že tam ještě nebyl. "Ani jednou."řekne. "Jednou."zasměju se. "Jsem vítěz, chlapče."mrknu na něj. "Takže tu košili."usměju se. Joe se na ní sklesle podívá. "Skvěle alespoň bude na co koukat."zasměju se, protože pod ní nic nemá. Vezmu si košili a položím ji stranou.
….
Viděla jsem jak Niki na Joa čučí. Doslova. Dobře možná by se víc hodilo čumí. "Andie?"řekne táta který vpadne do studia. "Ok?"zeptám se. "Mám pro tebe informace."řekne. "Můžeme si promluvit?"zeptá se a ukáže na dveře. "Mluv česky."vybídnu ho. "Máme pro tebe úplně úžasnou novinku! Pojedeme na tři týdny na Bahamy!!!"řekne. "Cože? Jakto?"zeptám se. "Protože se tam budou točit nějaký díly Andie S."usměje se. "Jupííííííííííí!"vykřiknu a obejmu ho. Všichni samozřejmě čučí protože nerozumí ani slovo. "Niki jedeme na Bahamy!"vykřiknu a obejmu ji. "Jupí."vyhrkne. "No, zítra ten song dotočíme a potom…."řeknu. "Bahamy!"vyhrkne Niki. "My půjdeme."zasměju se. Teplí bratři jenom čučí. Zamávám jim a odejdeme s Niki do auta.
….
"Tak děcka, nazpívali jste to naprosto úžasně ten song…bude pecka."řekne Philip. Najednou se Kevinovi rozezvoní mobil. Zvedne to a poodejde. "Kluci, musíme rychle za LA, udělat záběr do videoklipu, chtějí to už dnes!"vybafne. "Ale jak? Taxík- tu není. Než přijede…No to bude doba a my přijdeme o záběr."řekne Joe. "Tak si chlapci pučte naše auto."řekne táta. Vyjdeme na parkoviště. "Jak tam trefíme?"zeptá se Kev. "No…"řekne táta. "Tatí, běž dovnitř myslím, že tě chtěl Michael."řeknu. "V autě je navigace, měla by fungovat minule jsem ji zkoušela."řeknu. "Fakt moc díky!"zasmějou se kluci a posedají si do auta. "Ale zapomněla jsem, že mluví česky."zasměju se když nastartují…..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Miss Jonas SBško..:) Miss Jonas SBško..:) | Web | 24. října 2009 v 16:17 | Reagovat

Krásný..dokonalý..těším se na pokráčko..

2 ALi ALi | 24. října 2009 v 19:01 | Reagovat

rychlo pokracko!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama