It's hard to forget
someone,
who gave you so much to
remember.

Třeba bude líp...0.5

24. října 2009 v 21:31 | Wickie :-* |  Třeba bude líp
Kačí mě ukecala na next dílek.. :-) Jinak bych docela ocenila nějaký komentáře, by jste se divili jak dokážou nakopnout.. Díky! :-*

JONAS BROTHERS
Kluci si posedají do auta a Kevin nastartuje motor. Joe se pokusí zapnout navigaci. Po třetím pokusu se mu to povede. "Co to je?"zeptá se Joe, při pohledu na slova. Odhadem něco stiskne a povede se mu navolit místo dojezdu. "Za dvě stě metrů zatočte doprava." ozve se. "Co to je do háje?"zeptá se Kevin. "To snad mluví tatarsky nebo co?"řekne Joe a začne se smát.


ANDIE
"Co jsi jim poradila ty hlavo?"zeptá se táta. "Přece navigaci." mrknu na tátu. "Ta ale mluví česky pokud já vím."řekne. "No právě."zasměju se.

NICK
Nasedneme do auta. Joe se pokusí zprovoznit navigaci. "Za dvě stě metrů zatočte doprava." ozve se. Cože? Co je to za blbosti? Je jasný, že s touhle navigací tam asi rychle nebudeme…

ANDIE
Další den přijedeme s tátou do studia brzo. Sednu si do volný místnosti a vezmu si kytaru. Začnu drnkat melodii písničky Jen vítr to ví. "Míle a míle jsou cest, které znám."začnu zpívat. Tohle byla mámy oblíbená. Dneska by měla svátek. "jdou trávou i úbočím skal, jsou cesty zpátky a jsou cesty tam, a já na všech s vámi stál."pokračuju. Po tváři mi steče jedna slza. Najednou slyším cvaknutí dveří. "Co to mělo být s tou navigací?!"vyjede na mě Nick. Nereaguju a zpívám dál. "Míle a míle se táhnou těch cest,"

NICK
"Tak si dáme kámen nůžky papír."řekne Kev, protože se nemůžeme domluvit kdo jí půjde dát sodu za tu navigaci. Joe i Kev mají nůžky a já…..papír. "No jo jdu na to."řeknu. Vejdu a rovnou řeknu. "Co to mělo být s tou navigací?!". Začne zpívat nějakou (zřejmě českou) píseň. Sedí ke mně zády. Dojdu k ní a podívám se na ní. Po obličeji ji stékají slzy. "Co se stalo?" zeptám se. Andie přestane hrát a odloží kytaru. "Nic."řekne a utře si slzy. "Hele nekecej, vidím tě brečet a to u takový rivalky jako ty asi normální nebude."řeknu. "Nic.. prostě jen. Tohle je mámy oblíbená a dneska má svátek."řekne a vyletí ze dveří. Asi proto abych ji neviděl znovu plakat. Kluci vejdou dovnitř. "Wow, ty si lepší než jsme si mysleli. Dostal si ji k pláči."zasmějou se. "Nedostal."odpovím. "Vyšla ubrečená."zamračí se Kev. "Jo protože její máma má svátek."řeknu a odejdu. Dneska by se měl ten song dotočit tak ať je to za náma.

ANDIE
Netušila jsem že mě to tak vezme. Ale asi jo. Nejhorší je že mě Nick viděl.
….
"Andrejko?"zavolá na mě táta. Po dlouhý době mi tak někdo řekl. "Copak?"ozvu se. "Méně šťastná novinka. Pojedeš k Miley na párty."
"Ale to je dobrá zpráva."řeknu. "S Jonasy?"zvedne obočí. "Cože? Oni znají slovo PAŘIT? Nebo…Oni to umí?"vyjeknu. "Andie..."řekne táta. "No jo já vím jen sem se divila!"řeknu a odejdu si nachystat oblečení. Po dlouhém váhání si vezmu černé roury, černé tričko se zlatavou vestičkou, černé conversky do kterých jsem navázala třpytivé tkaničky a do vlasů posadím malou sponečku. "Můžeme vyrazit."zakřením se na tátu. "Taxík je támhle."ukáže z okna. "Ok."odpovím. "Jo a máš objednaného taxíka i na zpátky tak se vrať nějak slušně."usměje se táta. Dám mu pusu na tvář a vyběhnu k taxíku. Otevřu dveře. "Nazdar."pozdravím kluky a nasednu. Za chvilku zastavíme před domem Miley. "Ahoj Miley!"vykřiknu a obejmu ji. "Ahoj! Dlouho jsme se neviděly!"řekne. "To víš, deska a seriál…"zasměju se. "Známe."usměje se. "Počkej ty si přijela s Jonasy?"zeptá se. "E…Jo..Ale…Jen sem stopla jejich taxík, tak mě vzali."zasměju se. "Andie?! Nekecej."řekne. "Dobře táta se s nima nějak domluvil."řeknu. "Jo ták."řekne. "Jdeš si trsnout?"zeptá se Miley. "Že váháš."zasměju se. Miley něco domluví s DJ který začne bezvadně hrát a my začneme poskakovat jako divý.
….
"Miley…To je kalba."zasměju se. No jo hormony pracují. "Omluv mě na chvilku jo?"řekne Miley a někam zmizí. Dojdu si pro něco k pití. "Čau."řekne Nick. "Nazdar."řeknu. "Jak se bavíš?"zeptá se. "Suprově."odpovím. "Neviděl si tady někde Niki? Měla dorazit dýl."řeknu. "Jo viděl, ale bůh ví kam se poděla." řekne. Podívám se na parket. Vidím tam Niki s Joem jak si tam něco šeptají. Najednou začnou hrát ploužák. Niki s Joem se na sebe vesele natisknout. "Hele řekni svému milému bratrovi ať se mi tak netiskne na kámošku."řeknu. "To spíš řekni ty tvé pubertální kamarádce."odsekne. Vyměníme si vražedné pohledy. Niki se lísá k Joeovi a tomu to očividně nevadí. Ne! On ji dokonce políbil! Po ploužáku si Niki odchytím. "Ahoj Andie! Já tě tady hledala."usmála se. "Jo jasně. A…Mohla by jsi jít ven?"zeptám se. "To s Joem bylo co?"zeptám se. "No…Já a Joe…no…"nemohla se vymáčknout. "Ach ták…a já se o tom musím dozvídat poslední?"řeknu. "Nikdo to nevěděl, do dneška."řekla. "Fajn."odpovím chci jít zpět do domu. "Andie! No tak Andie!"ječí zamnou. "No ták! Já ti to chtěla říct, ale nešlo to! Protože vím jak je nemáš ráda! Vymlouvala bys mi to!"řekne. "To vymlouvala!"
"Ale ty by jsi se už taky mohla vzpamatovat! Přece je nemůžeš nesnášet pořád! Budeš s nimi natáčet!!"řekne. Otočím se. "Já sem vzpamatovaná!"vyjedu na ni. "Andie, přece se nebudeme hádat kvůli takový blbosti, prosím tě."řekne. Otočím se zase zpátky a jdu. "Andie!"vyjekne. "Panebože jak se ti mám omluvit?"ječí. "Andie promiň že jsem ti o tom neřekla dřív!"začne. Otočím se na ni a usměju se. "Odpuštěno?"zeptá se. "Jasně."usměju se a obejmu ji. "Už si promluvila své kámošce do duše?"řekne Nick. "Ne nepromluvila a ty svému bratříčkovi? Měl by jsi mu něco říct."řeknu a hodím ksicht. Vražedně se na sebe podíváme. "Hej, tak toho nechte!"vyjede Joe. "Ty se do toho nepleť! Tohle je mezi mnou a tvým bratrem s jednou košilí v několika barvách, růžová kecko."řeknu. "Nemyslíš, že už je to s tou košilí trapný?"řekne Nick. "Ne nemyslím."
"V tom případě zapoj mozek. Jo promiň já zapomněl, ty nevíš co je mozek, protože si ho ztratila že?"rejpne si. "Za to ty ho máš plně vyvinutý co??"
"Do hajzlu už mě neštvěte! Chováte se jako malý dětičky na písku co se hádaj o bábovičku!"vyjede Kevin. S Nickem na něj jen koukáme….
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 k@čí k@čí | 24. října 2009 v 21:44 | Reagovat

Tak to čučim je to upa supr těšim se na další díl Vendy;-)

2 Peťulik SBénko Peťulik SBénko | Web | 25. října 2009 v 14:00 | Reagovat

Supééér :) další :)

3 Pajuska :o) Pajuska :o) | 25. října 2009 v 15:36 | Reagovat

juhuu...super dálší...ale vartko!!

4 janiky janiky | 25. října 2009 v 19:58 | Reagovat

mne sa to strašne moc moc líbí, je to skvelá ff prosím rýchlo pokráčko, nemôžem sa dočkať :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama