It's hard to forget
someone,
who gave you so much to
remember.

Třeba bude líp...0.6

25. října 2009 v 20:46 | Wickie :-* |  Třeba bude líp
Jsem ukecána na další dil!xD Takže bych prosila please nějakej komentík xD Mě tak baví je číst, mě vždykcky nakopnou.. :-) Dík

NICK
Dobře, až tak daleko to zajít nemuselo. Ale řekla si o to! Dopoledne ležím na posteli a přemýšlím o tom. "Nickůůů!"zařve Joe a rozrazí dveře. "Co je?"řeknu otráveně. "Bezvadná novinka!"září dál. "Tak se vymáčkni prosím tě."řeknu. "Jedeme na Bahamy!"zaječí. "Cože?"spadnu z postele. "No víš jak Andie jede natáčet na tři týdny na Bahamy?"zeptá se. "No ne asi."řeknu. "No tak dva týdny jedeme s nimi! Protože se první díly seriálu s námi budou natáčet tam!"vyjekne. "No to si děláš srandu ne?"řeknu a pořád sedím na zemi tak jak sem tam dopadl. "To je bezva ne?"řekne. "Pro tebe a Niki možná."odpovím a vydrápu se na postel. "Panebože! Vy jste hrozný! Chováte se jak puberťáci! Chovejte se jako vyspělý lidi!!"začne Joe. "Nezačínej mě poučovat."řeknu. Joe naštvaně odejde do pokoje. Tak fajn! Letíme s Andie na Bahamy….


ANDIE
"Máš všechno?"zeptá se táta. "Jo."odpovím a podám mu kufr. "Menší už neměli co?"zeptá se. "Ne neměli.."usměju se. S Niki se sejdeme na letišti. "Tak a teď směr Bahamy! Tři týdny od Jonas Brothers!"zajásám. Niki se na mě jen podívá. Nasedneme do soukromého letadla. Za pár hodin přistaneme v cíli. "Jupí Bahamy!"zajásám a vyskočím ze sedadla.
….
Dojedeme před hotel. Vyzvedneme si klíčky od pokoje a vyjedeme výtahem. "Wow, tati…"zasměju se když vidím pokoj. "Luxus."zasměje se Niki. "Tak si vybalte, můžete si to tady projít, kouknout se na pláž..hm?"řekne táta a odejde. "Niki, omrkneme to tu."zasměju se. "No jasňačka. Který top?"zeptá se a ukáže dva topy. "Ten červenej, hodí se k tý sukni a botkám líp."zasměju se. Já si vezmu kraťásky, tílko a žabky. Obě si vezmeme mouchy a vyrazíme. "Jééé Andie!!"ozve se za mnou vřískot. "Co…Co too?"zeptám se a otočím se. Vidím valící se dav holek s notesy a fixami. "Sakra."řeknu, ale to už mě obklopují všechny holky a chtějí autogram.
….
"Zdrželo nás to o hodinu."řekne Niki. "Hm.."řeknu. "Tak pojď."zatáhnu ji do obchodu. Koupíme si úžasný sluneční brejle a nějaké hadříky. Po večeři jdeme na pokoj. "Mmm."rozvalím se na posteli. "Co takhle se jít projít na pláž?"zeptá se Niki. "Normálně, ty máš dobrý nápady."zasměju se a zvednu se. "Vždyť já vím."zakření se. Dojdeme na pláž. Sedneme si na písek. "Andie?"řekne Niki a pozoruje vlny. "Hm?"
"Co proti těm Jonasům pořád máš?"řekne. "Co? Já nevim jsou to přiteplený bratrové a vůbec.."řeknu a dám si na stranu pramínek vlasů. "Andie…"řekne Niki. "Co je? Mluvím jenom pravdu."řeknu. "Ty si nepoučitelná."
"Jo to jsem, ale teď přestaň na tři týdny řešit Jonas Brothers a pojď semnou."řeknu a táhnu ji k plážovému baru. "Wow, tady to vypadá na pěkný disko."zasměju se. "Pojď jdeme."táhnu Niki dovnitř.
….
"Wow, to byla jízda a nikdo nevěděl kdo jsme."směju se. "Přes tu tmu to ani nemohli vidět."řekne Niki.
První týden natáčení proběhl v pohodě, všechno běželo tak jak má.

NICK
Musel jsem tam to se prostě nedalo…Nasedli jsme do letadla. Když jsme přistáli na Bahamách myslel jsem že nepřežiju. Ale musel jsem. Vzali jsme si taxíka a odjeli před hotel. Už dneska jsme měli začít natáčet….

ANDIE
Seděla jsem na židli a čekala až všechny namaskují, učešou nebo jim vyberou oblečení. Najednou se otevřely dveře…Stáli tam Jonasové. CO TI TADY DĚLAJÍ?! Hrklo ve mně, zakuckala jsem a spadla ze židle. "Proboha si v pohodě?"přiběhne táta. "Ne. Co tady sakra dělaj?"zeptám se. "Díly s nimi se budou natáčet už tady."řekne táta. "Cože? A to víš jak dlouho, že mě se nic neřeklo?"odpovím. "Čus."ozve se za mnou. Otočím se, hraně se usměju a řeknu "No nazdar!". Joe se jde přivítat s Niki, která to taky věděla!
"Na jak dlouho tady jsou?"vztekám se na pokoji. "Na dva týdny."odpovídá poslušně Niki. Najednou se ozve klepání. "Otevřu."řekne Niki. "Ahoj Kevine."řekne. "Ahoj holky, šly by jste s náma na večeři?"zeptá se. "Jasně že jo."odpoví Niki dřív než stihnu něco namítnout. "Fajn za chvilku před hotelem."řekne a odejde. "CO?"vyjedu. "Co si mu tu slíbila?"
"Půjdeme s nima jenom na večeři, uklidni se Andie jo? Chováš se jako puberťačka."řekne Niki. "Fajn."odpovím. Po cestě do restaurace se Kevin, Joe a Niki skvěle baví jen my dva s Nickem jdeme mlčky. Sesedneme si k jednomu stolu a objednáme si. Když dojíme číšnice omylem ušpiní Nickovi košili. "Omlouvám se."
"To neřešte, tuhle košili má ještě ve třech barvách."řeknu číšnici která se uchechtne. "Děkuju pěkně."řekne Nick když odejde. "Nemáš za co."odpovím. Nick vstane a dojde si na záchod očistit košili. Stejně mu tam zůstane flek. Cestou zpátky se zastavíme u kašny. Nick se pokusí ještě jednou očistit košili. "Puč mi to."řeknu. "Proč?"zeptá se. "Očistím ti to."řeknu. Nick ze sebe sesouká košili a podá mi jí. Ohnu se, ale v tu chvíli tam letím. "No počkej!"vyjedu na Nicka chytím ho za ruku a stáhnu ho taky do vody. "Z tohohle se jen tak nevyhrabeš!"řeknu. Ostatní musí mít bezva podívanou jak se tam navzájem s Nickem topíme. Naštvaně vylezu z kašny a Nick za mnou. "Vypadáte jako zmoklý slepice."směje se Joe. "Chceš tam taky růžová tenisko?!"zeptám se. "Ne to je v pohodě."usměje se sladce Joe. "Tak vidíš."řeknu. "A tobě pěkně děkuju."obrátím se na Nicka. "Nemáš za co. Teda vlastně máš, řekl bych, že za ty košile."ušklíbne se. "No tak vy dva! Chovejte se už trochu!"vyjede Joe. Oba se na něj ušklíbneme a mokrý odejdeme do hotelu.
"Co si to jako dovoluje?"řvu na pokoji. "Andie, klidni."řekne Niki a suší si vlasy. "CO? On mě shodí do kašny a já mám být klidná? Snažila jsem se být hodná a tu košili mu přeprat!"ječím dál. "Andie!"řekne Niki. Radši už zmlknu.
"Takže, dneska natočíme milostnou scénu Andie s Nickem."řekne režisér. S Nickem se musíme líbat. Moc nám to nejde… "Klapka, kamera, akce!"zařve režisér. "Ale no tak!"
"Copak se neumíte líbat?"zeptá se. "Tak ještě jednou."řekne. Už to jedeme asi po stopadesátý a pořád se mu něco nelíbí. "Andie do háje! Nedělej že to neumíš sakra! Vždyť je to jenom jeden záběr!"promlouvá mi do duše Niki.

NIKI
"Joe, tohle je děsný, až budou mít pauzu tak něco řekni Nickovi, já řeknu Andie."řeknu. "Ok."řekne Joe a políbí mě do vlasů. "Jsou jak puberťáci."řeknu.

NICK
"No tak Nicku, je to jeden záběr, hm? Nedělej jako že se neumíš líbat proboha! Prostě teď a tady a nikdy jindy už nebudeš muset ok?"promlouvá mi do duše Joe. "Hm.."řeknu. "Udělej to alespoň pro mě ok?"řekne. "Jo."odpovím. "Díky brácho."řekne a odejde.

ANDIE
Přijdeme zpátky na scénu…Fajn, jdeme na to…Začneme se k sobě s Nickem přibližovat, ale úplně jinak než na začátku…tak nějak…líp…..
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 janiky janiky | 25. října 2009 v 22:02 | Reagovat

waaa to je strašné skončiť v tom najlepšom, rýchlo pokráčko prosím inak to nevydržím. moc podarená časť :) teším sa na dalšiu
proste super ff

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama