It's hard to forget
someone,
who gave you so much to
remember.

Třeba bude líp...0.7

26. října 2009 v 20:13 | Wickie :-* |  Třeba bude líp
Takže... Pls zas nějakej ten koment :-P Díky.. Jináč, tady se krásně projeví mužská výchova xD Ale až na konci xD Tak díky :-)

Obmotám Nickovi ruku kolem krku a druhou si natočím jeho kudrnu na prst. Nick zase zamotá svoje ruce kolem mého pasu. Najednou to jde hrozně snadno. Ani nevím jak dlouho jsme tam do sebe "zakouslý" ale přijde mi to jako věčnost. Nakonec se od sebe odtrhneme.

NICK
Nechápu že to najednou jde. Obmotá mi ruku kolem krku a na prst si natočí mojí kudrnu. Já zamotám ruce kolem jejího pasu. Ani nevím jak dlouho tam tak stojíme a je mi to docela jedno.


ANDIE
Dnešní díl na pohodu dotočíme. Večer s Niki zajdeme na večeři. "Večeře, super."zasměju se když přijdeme. "To jo."usměje se Niki. Potom Niki někam zmizí (nejspíš za Joem). Rozhodnu se jít na pláž. Sednu si do písku a pozoruju vlny. Najednou si ke mně někdo přisedne. "Co ty tady?"zeptám se lhostejně. "Já? Nevím co mám dělat Joe se někam vypařil a Kevin taky někam šel."odpoví. "A že si nešel do města nakupovat košile v několika barvách."řeknu. "A že ty sis nešla koupit nějakou novou paruku? Tahle je už stará."řekne Nick. "A ty by sis mohl koupit žehličku na vlasy, nebo si aspoň půjčit Joeovu, ty kudrny už jsou taky okoukaný."odpovím. Chvilku tam na sebe vražedně koukáme. "Já půjdu."zvednu se. "Fajn."odpoví Nick. "Fajn! Měj se."řeknu trochu naštvaně a odejdu. Ráno si dojdu do trafiky a všimnu si nějakého bulvárního časopisu kde na titulce jsem já a Jonasové. Vezmu si ho a dojdu na pokoj.
ANDIE STEWART A JONAS BROTHERS
Fanoušci se shodli že duet těchto mladých Disney star, by byl velký úspěch. Zřejmě je poslechli a dali to dohromady. Andie a JoBros už pilně makají na novinkách pro své fandy. Natočili song a teď jsou na Bahamách a točí díly do seriálu Andie Stewart. Údajně i prý Joe randí s nejlepší kamarádkou Andie - Niki(18)! Prozatím prozradili jen to, že Andie má v seriálu milostnou scénu s jedním z bratrů! Každopádně se fanoušci mají na co těšit!!
"Poprvé bulvár nelže."řeknu. "Co píšou?"zeptá se Niki. Přečtu jí to. "Jo to nelžou."zasměje se.
….
"Podnikneme něco?"zeptá se Kevin, když dotočíme. "Co třeba…pouť?"navrhne Joe. "Fajn jdeme na pouť."zasměje se Kevin. Došli jsme na pouť. "Na co půjdeme?"rozzáří se Joeovi oči jako sluníčko. "Tak támhle!"ukáže Kevin velkou horskou dráhu. Zaplatíme a posadíme se. Joe s Niki, Kevin si přisedne k nějaké holce a mě a Nickovi nezbývá nic jiného než si sednout spolu. "Úžasný."řeknu ironicky.
"Vážně super."řekne Nick. Chytím se tyče co je mezi námi a Nick taky. Naše prsty se letmo dotknou. Atrakce se pomalu začne rozjíždět. Ze začátku je pomalá ale rychle nabírá na rychlosti. "Áááá."zaječím když se otočíme vzhůru nohama. Nick taky zaječí a oba se začneme smát. Podá mi ruku a já ji chytnu. Ani nevím proč. Oba si navzájem drtíme ruku a křičíme jako paka. Zepředu se ozývá výskot Joa a Niki. Nick mi obratně pomůže vylézt ven až ke zbytku. "Jé vy jste nějaký zahrdličkovaní?"zasměje se Kevin. "Ne! Nesnáším ho/ji!"vykřikneme najednou a pustíme ruku toho druhého. "Ale no ták. Vy si to prostě jenom neumíte přiznat."řekne Joe. "Cože?"řekneme oba najednou. "Tak víte co? Jdeme ještě támhle jo?"řekne Niki a ukáže na centrifugu.
"Tak jak se ti líbilo na pouti?"řekne Niki. "Fajn."odpovím. "A co Nick?"zeptá se. "NIKI!"podívám se na ni. "No co? Já jen, jak jste vylezli spolu za ruku, vypadali jste jako kdyby jste byli spolu."řekne trochu smutně. "Fajn, ale my nejsme!"
….
"Niki někam zmizela s Joem takže nejspíš půjdu do města."řeknu tátovi. "Ok. Tak ahoj."řekne. Vezmu si tílko, kraťásky, žabky a vyrazím. Procházím se a najednou do mě někdo vrazí. "Au."zaúpím a mnu si kotník. "Si v pohodě?"ozve se nade mnou. Zvednu hlavu. Stojí tam Nick. Oba dva na sebe koukáme. "Ok?"řekne ještě jednou. "Snad."řeknu a pokusím se zvednout se na nohy. "Au! Bolí mě kotník."řeknu. "Došlápneš na něj?"¨
"Ne. Hrozně to bolí."řeknu a kouknu na kotník. Nick se sehne a vezme mě jako princeznu. "Děkuju."řeknu. "Tak jdem."zasměje se Nick. "Už tam budem."usměju se. Vejdeme k nám do pokoje a Nick mě položí na postel. "Máte lékárničku?"zeptá se. "Jasně je támhle."ukážu. Nick mi jemně zaváže kotník. "To bude v pohodě."usměje se. "Díky."řeknu a hýbnu kotníkem. "Já jdu, měj se."řekne Nick. Mávnu na něj. "No pane jo, co tady dělal?"zeptá se Niki. "Kdo?"
"Neptej se tak blbě, Nick přece!"řekne. Zvednu zavázanou nohu. "Co s tím máš?"zeptá se. "Nejspíš nic moc, jen jsem na to nemohla došlápnout."řeknu. "Co si dělala panebože?"řekne. "Nick mě sejmul, tak si to taky musel ošetřit."zasměju se. "Jo ahá."řekne Niki. "Hele nedělej z toho vědu."řeknu.

NICK
Dojdu do pokoje a sednu si na postel. "Čau brácho."řekne Joe. "Nazdar."odpovím. "Co ty si tam dělal?"zeptá se. "Kde jako?"řeknu. "Neptej se tak blbě, u Andie přece!"řekne. "Musel jsem jí zavázat nohu."řeknu. "Proč?"řekne Joe. "Protože jsem ji srazil, tak si s ním něco udělala, nic vážného."řeknu. Joe jenom kývne a zapne televizi.

ANDIE
Večer jsem se vydala na pláž. Noha už mě tolik nebolela, i když jsem ještě trochu kulhala. Sedla jsem si na písek a koukala na vlny. Začala jsem si zpívat. "Ahoj."ozve se za mnou. "Čau."odpovím. "Co noha?"zeptá se Nick. "V pohodě, už mě to tolik nebolí."usměju se. "To je fajn."řekne. "Já už půjdu."řeknu a postavím se na nohy. Trochu zavrávorám a padnu znovu na zadek. "Počkej."řekne Nick. Vezme mě zase jako princeznu. "Ale já bych to došla."protestuju. "To jsem viděl."zasměje se. Nechám se donést až do pokoje. "Tak dík. Zítra na nahrávání."řeknu. "Dobrou."řekne.
….
"Tak fajn, děcka. Udělejte si pauzu na oběd."řekne táta. "Co říkáš na novej song?"zeptám se, když se dobelhám k tátovi. "Supr. Tak pojď jdem na oběd."řekne a chytí mě kolem ramen, abych nemusela tolik kulhat.
Dojdeme zpět do studia. A Nick s Joem si hlasitě uleví. "Vy prasata."řeknu. "No jo."ušklíbnou se. "Jako by sis nikdy nekrkla."řekne Joe. "Jo krkla už asi milionkrát."řeknu. "Tak se taky předveď, jestli náš překrkneš."zasměje se Joe. "Joe, nedělal bych to ona krká jako kanec."řekne táta. "Si prase."
"Bojíš se?"ozve se Joe. "Jako tebe?"
"Jako toho že by si to nedokázala. Jsi moc měkká."
"Myslíš?"
"Ne. Vím."
"Tak koukej."řeknu a taky si odlevím. "Kluci, ta vás dostala."zasměje se Kevin.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 janiky janiky | 26. října 2009 v 23:26 | Reagovat

:D paráda, hlavne koniec ma skvele pobavil. ale teším sa na pokračovanie toho iskrenia medzi nou a nickom :) snád bude zase skoro pokračko

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama