It's hard to forget
someone,
who gave you so much to
remember.

Třeba bude líp...0.9

29. října 2009 v 21:24 | Wickie :-* |  Třeba bude líp
V rychlosti jsem dopsala další díl.. xD Na konci mi nějak už chyběla múza.. xD Tak snad se bude líbit ;)

Kolem oběda přijde Niki. "Ahoj, ty ještě spíš?!"zasměje se. "Ne..Bylo mi blbě."
"A jak je teď?"přiskočí rychle. "Jo v pohodě."
"Že si neřekla, mohli jsme tu zůstat a natočit to jindy. Musela jsi tady být sama."řekne Niki. "Ne tak docela."řeknu. Divně se podívá. Mávnu rukou. "Máš hlad?"zeptá se. Kývnu. Od rána jsem nic nejedla. "Tak pojď dojdeme si na oběd a ty si dáš něco lehkýho."řekne a zvedá mě z postele. "Půjdeme i s klukama nevadí?"hodí omluvný obličej. Kývnu že ne. "Páni, co to s tebou dělá?! Tobě to nevadí?!"vyjekne sladkým hláskem a široce se usměje. "Ahoj, tak co jdeme?"přijde do pokoje Joe a políbí Niki do vlasů. "Jasně."usměje se. "Jde s námi jen Nick, Kevin si někam odskočil, takže se nejspíš nají sám."usměje se Joe a vydá se ke dveřím ruku v ruce s Niki.

"Co to bude?"zeptá se číšnice. Všichni si objednávají řízky, smažený sýry, steaky nebo hranolky. "A vy?"otočí se na mě. "Zeleninový salát a neperlivou vodu. Dík."řeknu a podám jí jídelní lístek nazpět. "Jen salát?"
"Ano, jen salát."řeknu. Co? Vidí ve mně snad tlustou buřtici co sežere pět hamburgerů denně zaleje to dvěma litrama coly a ještě si dá dvojitou porci hranolek?!
Jako první dostanu jídlo já. To je jasný když mám to nejjednodušší. Postupně nanosí i ostatním. Pomalu sním salát. "Co je Andie? Dneska nějaká zamlklá."řekne Joe. Bavil je nějakými vtipy, ale moc jsem ho nevnímala. "Co? Ne, jen mi.. není nejlíp. Asi se vrátím zpět na hotel."řeknu a položím vidličku kterou jsem doposud napichovala zeleninu z misky. "Půjdu s tebou."navrhne Nick. "Ne to je dobrý, zvládnu to."
"No..taky už ..jsem se chtěl vracet, takže jestli ti to nevadí."vykoktá. Pokrčím rameny. "Tak klidně."dodám. Zvednu se a vydám se ke dveřím. Nick za mnou. Vyjdeme ven. "Promiň, já jsem jim jen nechtěl..dělat křena."řekne Nick. "Jo, v pohodě."odpovím.
NIKI
"Viděl jsi to Joe?"zeptám se když vyjdou. "Zdálo se mi to nebo na něj byla milá a odešla s ním na hotel?!"řekne Joe. "To se ti nezdálo Joe."usměju se. "Páni, ale slušelo by jim to spolu že?"řekne Joe a usrkne svojí coly ze skleničky. "Jo, úžasně se k sobě hodí."řeknu. "Pane jo."

ANDIE
Po cestě do hotelu jsme si povídali(!!). Před mým pokojem jsme se rozloučili a já opět zaplula do postele. Po chvíli se ozvalo klepaní. Do pokoje vplul táta. "Ahoj zlato, proč si nezavolala že ti je blbě?"posadil se na postel. "Tati.. zvládla jsem to s Nickem.."řeknu. "S Nickem?"zvednul obočí a usmál se. "Tati!"šťouchla jsem ho do ramene.. "Nedělejte z toho estrádu, prostě mi jen pomohl, to nemění nic na tom že je to košilák, ale asi bych měla změnit jeho přezdívku…takhle už je ohraná co?"nadzvednu obočí. "Ach Andie.. Andie.."řekne táta a zvedne se z postele. "Tak já jdu, kdyby něco tak je hotelovej telefon!"mrkne na mě zasměje se a zmizí. Položím si hlavu na polštář a usnu. "Ahoj Andieee!"rozevřou se dveře a já se skutálím z postele. "Au.. Můj zadek, co děláš?!"vyjeknu. "No tak promiň."omlouvá se Joe. "Já chtěl bejt milej."zasměje se a pomůže mi vstát na nohy. "Kde máš Niki?"zeptám se. "Ještě si šla zavolat."usměje se Joe.
….
Další den sme natáčeli..a natáčeli a natáčeli.. S Nickem jsme se spolu museli ještě jednou líbat, ale naštěstí to byla jen krátká pusa.
"Tak a dneska večer pořádáme naší malou jízdu na počest že jsme to tady dokončili."řekne Niki. "Skvěle."políbí ji Joe do vlasů a spolu odkráčí někam pryč. "Tak co ovečko přijdeš?"drknu do Nicka. "Jaká ovečko?"
"No, košile, jak si sám řekl, už byla ohraná."zasměju se.

"Brambůrky?"natáhnu se pro pytlík chipsů. Posadím se do křesla a schřoupnu jeden lupínek. Zítra jedeme z Baham domů. Ty dva týdny s Jonasy mi daly zabrat. A jak to tak vypadá.. zdaleka to ještě není všechno….
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 jnjn jnjn | 30. října 2009 v 8:13 | Reagovat

mocinky pekny....rychle dalsi dilek....:-* =D

2 ALi ALi | 30. října 2009 v 13:20 | Reagovat

supeer...."ovečko" no to nemá chybu =D

3 Miss Jonas SBško..:) Miss Jonas SBško..:) | Web | 30. října 2009 v 20:01 | Reagovat

Hezký fakt..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama