It's hard to forget
someone,
who gave you so much to
remember.

Třeba bude líp...1.0

31. října 2009 v 12:00 | Wickie :-* |  Třeba bude líp
Bože.. Jsem u 10.dílu xD LOL.. takhle daleko jsem asi nikdy nebyla .. :-) Jináč.. nějaký komenty.. Ano? :D xD Dobře.. :-) Tak jo .. Jinak.. tenhle díl je takovej.. mm.. mě přijde divnej, ale tak uvidíme :-)

"Tak co Andie?"posadí se na opěrku křesla Niki. "Cože?"trhnu hlavou. "Si úplně mimo, nebo se mi to zdá?"
"Co? Já jen přemýšlela.. nad tím že zejtra se vracíme do LA a tak."řeknu. "Zdáš se mi nějaká divná..Nemáš teplotu?"řekne a sáhne mi na čelo. "Je mi fajn."řeknu. Nick se zrovna zasměje nějakému vtípku co řekl Joe. Svalí se vlna obřího řehotání. Proč mi jeho úsměv přijde normální?! Je jinačí než na začátku. A já nevím proč. Asi jsem ho už okoukala, tak mi prostě přijde normální. Koukám na něj dva týdny v kuse a ještě jsem ho musela líbat. Prostě jsem si ho okoukala. Všichni si asi v deset hodin odhlasovali diskotéku. "Ty netancuješ?"zeptá se Mia. (Není tam jenom Andie, Niki a JoBros, ale taky herci co hrajou spolužáky atd. x)) "No ne, nějak nemám náladu, ale hrajete dobře."usměju se. "Pojď alespoň na jednu."usměje se. "Ne, vážně ne."zazubím se na ní. "Ale jo!"vytáhne mě za ruku na nohy. "Tak fajn, fajn."řeknu aby mě pustila. Začnu tancovat. Potom pustí ploužák. Sednu si zpět do křesla. Všichni utvoří dvojice. Až na mě a na Nicka. "Je to docela trapný, všichni tancujou."zašeptá. "Co tím chceš říct ovce?"
"Přestaň s tím, možná tim chci říct abychom oba na chvilku odhodili nenávist a připojili se."
Kouknu se na něj a nadzvednu obočí. Napřáhne ke mně ruku. V životě by mě nenapadlo napřáhnout ji taky. Vlastně já to ani udělat nechtěla, ale všechno se ovládalo samo. Mozek vůbec nepřemýšlel. Uchopila jsem Nickovu ruku a stoupla si na nohy. Potom jsem ruce položila na jeho ramena a on na moje boky. Sice jsme k sobě nebyli tak natěsnaní jako všichni ostatní třeba Joe s Niki. Ti byli hotový jedno tělo dvě duše.

….
Natáčení na Bahamách uteklo…rychle. "Vítej zpět, Ameriko."směju se na letišti. "Na Bahamách je trochu víc teplo, ale jinak fajn počasí."řeknu. Niki ze mě má totální výbuch tak že je odrovnaná a kluci jdou někde před námi takže není šance že by mě slyšeli. "No Niki moc se nesměj, povídám si se zemí no a co?"směje se dál. "Připravila jsi nám bezva podmínky na přistání. To slunce…hm.. Jo to určitě půjdu na pláž, chytit trochu sluníčka."povídám dál. Niki se pořád hrozně směje. Nastoupíme do limuzíny. "A tu limošku si taky vyrobila hezky."pokračuju ve své komedii. Problémem je že v limuzíně sedí taky Jonasové, kteří to moc nepochopili jelikož jim utekl začátek. "I když možná není Americká že?"
"Co to blábolíš?"nevydrží to Joe. "Utekl ti začátek lásko, to už nepochopíš."řeknu. Jenom na mě nevěřícně čumí. Stejně jako Nick a Kevin. Niki se dál řehotá vedle mě. "Oh..posvátná limuzíno, nevím kdo tě stvořil ani kde, ale díky že jsi mi k dispozici."blábolím dál a Niki se pořád svíjí smíchy. Sice jsem plácala nesmysly, ale jí to bylo jedno. "Jo a Ameriko, díky za ten nápis Hollywood. Můžu na něj koukat z okna a to je ták vrušující." Niki se směje suveréně dál. Mě už by bolela pusa i břicho, ale ona má zřejmě větší výdrž. "Jo a taky děkuju, že si sem seslala tyhle tři …ech… jak to říct… dívčí idoly, lamače srdcí a taky naprostý… idioty."pokračuju. "Cože?!"vyjekne Kevin. "Idioty?"zděsí se Nick. "Nechte mě domluvit. Takže.. Skončila jsem idioty že?"odkašlu si. "Ovečku..S košilemi v několika barvách."ukážu na Nicka. "Růžovými teniskami."pokynu k Joeovi. "A s naprosto mega hustými kotletkami."to směřuje na Kevina. "Co?"řekne a ruce mu vystřelí k nim. "Nic proti Keve, v módě byly. Ale sluší ti."mrknu. "Jo a taky moc díky že si mi poslala tuhle řehnící se kouli, co bývala moje kamarádka Niki. Fakt za ní dík, mám ji ráda."
"Dík Andie."vypískne mezi smíchem. "Ty jo, já tě rozplakala?!"podívám se na ni. Brečí. Smíchem. "Och… to je dojemné!"hraju jako bych brečela. "Kruci, nerozumím ničemu co to tady blábolíš!"vyjede Nick. "Och… ty nerozumíš? Copak ty neznáš proslov k zemi Amerika?!"vyjedu. "Proboha."zděsí se Kevin. "Hele, nešlo by to už… vypnout?!"zeptá se Joe. "Ne ještě jsem neskončila!"řeknu. Niki už vážně umírá smíchy. Joe na ní pohlédne. Raději si schová ruce do dlaní a dál se řehtá tam. "Dobře, vynechám tu část o vás a přeskočím na tu závěrečnou."řeknu. "Ne!"zaječí všichni tři najednou. "Andie, už toho nech!"jeká Niki a otírá si slzy. "Já…se…omlouvám."směje se ještě trochu. "V pohodě."usměje se Joe a políbí ji. Niki sedí vedle něj a tak se mu schoulí do náručí. Kevin si pustí nějakou hudbu a mě s Nickem zbývá jen na sebe zírat.
NICK
Andie v autě něco vypráví. No…spíš to je něco jak děkování k neexistujícímu debilovi. Naprosto to nechápu. Když se poprve Joe zeptá co to má znamenat, řekne mu lásko(?!) a dodá že by to nepochopil. Ani se mu nedivím taková debilita! Pak nás všechny tři nazve idioty a vyjmenuje naše "mínusy". Niki je z toho úplně odrovnaná. Takže začátek musel být zřejmě pikantní protože tak už nastoupila. Ona z toho totiž až brečí. Nevím co jí na tom přijde tak vtipnýho, ale budiž. Ať už jsme doma…prosím!

ANDIE
Nakonec jsem jenom blbě zírala z okýnka jelikož byla zácpa, stejně jsem toho moc nevykoukala. Pořád jenom auta. BMW, Mercedesy…občas nějaký ten mustang a spoustu dalších značek. "Kluci, vystupovat."řekne táta. "Díky Davide."řekne Kevin. Vytáhnou si věci a jdou. Dobře tak Kevin s Nickem jdou. Joe se s Niki rozloučí pořádným polibkem. "Panenko skákavá."řeknu si sama pro sebe. Jo jasně jsou zamilovaný, ale to tady všichni víme. No dobře nebudu zlá..Přeju jim to!
….
Po třech týdnech naplněných natáčením, natáčením a zase natáčením bych si mohla dát voraz. "Ahoj Niki, nepůjdem si zahrát baseball?"volám. "Jasně, paráda, takže zase jako vždycky?"zeptá se. "Jasně, jako vždycky."řeknu. Jako vždycky znamená-já obvolám jednu a ty druhou půlku party. "Hele a co vzít kluky?"řekne Niki. "To jako hrát s nima?"řeknu s jistou známkou nechutnosti v hlase. "No, proti nim, oni proti nám."řekne. "Tak fajn."
….
"Čau."pozdravím kluky. "Čau."řeknou. Navzájem si představíme týmy. "Dáme se do toho."směju se. Baseball miluju. Vždycky jsme ho hrávali s tátou. Už odmalička.
….
Kevin nehrál, ale počítal nám body. "Tak jak to dopadlo?"zeptám se.

NICK
Byli jsme hrozně zapálení do hry. Přestal jsem to v půlce počítat, když vedli o pár bodů. Všichni okolo zřejmě taky. Andie si hru náramně užívala. Byla do ní hrozně zažraná. Hraje to dlouho a to jde poznat. Takže…kdo je vítěz?
ANDIE
"No vítězi jsou…"řekne Kevin. "No?"povzbudivě se kouknu. "Vyhráli.."
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Andrea SB Andrea SB | Web | 31. října 2009 v 12:05 | Reagovat

Ahoj, než se půjdu dívat na Kouzelníky z Waverly tak obíhám SB. Tak já se dneska máš? Já zatím dobře. Tak zatím

2 k@čí k@čí | 31. října 2009 v 12:16 | Reagovat

tak to jsem zvědavá kdo vyhrál:D

3 Peťulik SBénko Peťulik SBénko | Web | 31. října 2009 v 12:28 | Reagovat

Super :d já se řechtala od začátku do konce :d to se ti povedlo :d prej Ovečka..S košilemi v několika barvách :d

4 Kashenka Kashenka | E-mail | 1. listopadu 2009 v 1:42 | Reagovat

Ahojky... krásná FFka .... honem pokračováníííí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama