It's hard to forget
someone,
who gave you so much to
remember.

Třeba bude líp...1.7

6. listopadu 2009 v 19:19 | Wickie :-* |  Třeba bude líp
Takže další díl..už budu hodná to tajemství se dozvíte. Na konci možná budete mít trochu problém, takže dávám radši i obrázek..(to víte Wickina se nudila :DxD)

"Leze to z tebe jak z chlupatý deky, takže kam pojedu?"usměju se a vezmu si jednu palačinku. Natřu ji marmeládou a ukousnu. "Na turné s Jonas Brothers."řekne táta. Rozkousaná palačinka mi vyletí z pusy. "Cože?!"vykřiknu. "No…ano k nové desce taky…turné."zakoktá se táta. "Já nikam nepojedu! Ne na turné!! S nima!"vykřiknu a palačinka mi upadne za letu se rozbalí a skončí stranou od marmelády na stole. "Přetrpěla jsem nahrávání, novou desku, Bahamy, ale určitě nepřetrpím turné, které může trvat jakkoliv dlouho!!"
"Andie."
"Ne! Už žádné Andie, Andie!! Já nechci nikam jet!"
"Ale pojedeš, prostě už se to zařídilo, a všichni to vidí jako dobrý plán. Může s vámi jet i Niki a po Americe budete cestovat převážně sami jenom s Robem a Joshem!"vykřikne táta. "Takže ono nebude jenom po Americe?! Možná bych se s tím smířila, ale kam sakra ještě pojedeme?!"
"Bylo v plánu jet ještě do Evropy a taky do Asie."řekne táta ublíženě. "No to mě potěš. Fakt že jo!"
"Nikam nejedu tati, doufám že to ti je jasný!"vykřiknu a vrátím se do pokoje. O můj bože. Dělá si legraci? Turné s Jonas Brothers? Ta představa je prostě…příšerná!

JONAS BROTHERS
"Kluci!"zvolá pan Jonas. Synové se mu seběhnou na gauč. "Pojedete na velký TURNÉ!"vyhrne pan Jonas nadšeně. "No super!"usměje se Joe. "S Andie!"
"Cože?"řekne Nick. Všem klukům úsměv pohasne. "Nikam s ní nejedu."zakroutí znalecky hlavou. "No to já taky ne."přidá se Joe. "Kluci! No tak. Mě přišla docela milá."řekne pan Jonas. "Milá?"vyhrkne Nick a vykulí oči. "Jak ti mohla přijít milá?!"
"Prostě přišla."kluci se zamračí. "Prostě přišla a prostě jedete, jasné?"
"Jasně tati."neodporují kluci. Stejně vědí že to nikdy k ničemu nevede. A že by se to někdy změnilo? Těžko. "Takže kam se jede?"usměje se Kevin a snaží se na tom najít pozitivní stránku. "Amerika, Evropa, Asie."řekne pan Jonas. "Cože?"vyjekne Nick. "My mysleli tak turné po Americe, ale určitě ne po celým světě!!"
"No tak. Bude to parádní příležitost!"usměje se pan Jonas. "A nebo taky nebude."zamračí se Nick.

ANDIE
"Andreo! Odemkni! Dělej!"křičí na mě táta. Už dlouho mi takhle neřekl. "Ne neodemknu dokud to turné nezrušíš."
"Andreo!"vykřikne. Ignoruju ho. Najednou se dveře začnou odemykat. "Cože?"kouknu se na klíček. Vypadl. "Sakra!"zařvu ale to už je otec v pokoji. "Andie, na to turné jedeš. Volal mi pan Jonas. Kluci už se s tím smířili a ty taky! Jedeš rozumíš? Začíná se za týden tady, v Los Angeles. Sbal si kufry, máš na to týden. Do Los Angeles se budete ještě vracet před tím, než odjedete do jižní Ameriky a Evropy, takže zatím nemusíš brát všechno."řekne táta. Takhle protivnej nebyl už ani nepamatuju. Jen na něj koukám jak odchází z pokoje a s velkou ránou zabouchává dveře. Když jsem byla dítě, taky se zlobil, ale nikdy ne takhle. Zlobil se smutně. Bylo mu asi předem jasný, že se mi tam nebude chtít, ale myslel si, že mě potěší tak velké turné až do Asie. Já tam ještě nebyla.

O týden později
S tátou jsem se to snažila urovnat ještě ten den. Povedlo se mi to, ale stále jsem v jeho obličeji viděla zklamání. A tak jsem musela říct, že se na to turné opravdu těším, i když tam jedou kluci semnou. Taky jsem, ale přiznala, že bez nich bych si to užila líp. Musela jsem slíbit, že do koncertů dám všechno, i když tam jsou kluci a že to dělám pro fanoušky a pro sebe. Alespoň jsem to měla z krku. Dneska nás čeká první zahajovací koncert našeho World Turné. Tátové to měli opravdu dobře naplánované. Dětičky makali na desce a oni na plánech. Navrhli nám úžasné podium. Bylo obdélníkové. Největší obdélník byl jakoby vysunut nahoru. Nedokázala jsem si odhadnout kolik měl nad zemí. Možná tak 15..20 metrů. Z jedné strany toho obdélníku byla trampolína. Takže kluci už plánovali skoky.A ze zbývajících dvou stran obdélníku byly menší obdélníky a z nich ještě vedla cestička dopředu kde byly dvě malá kulatá podia která byly taky spojená cestou. Na základním obdélníku taky byl vyjížděcí výtah a shora takový rádoby balkónek, takže už jsme plánovali kdo odkud pojede. Všechno to bylo naprosto úžasně skombinované aby každé podium mělo maličko jinou výšku nebo jinou velikost. A na druhém menším obdélníku byly propadající dveře, kam jsme měli podle plánu všichni spadnout na konci koncertu. Vyrážíme na turné…

Chápu že můj popis toho podia asi neni nic moc, takže jse pro jistotu udělala i obrázek :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 CrazyGirls CrazyGirls | 6. listopadu 2009 v 19:29 | Reagovat

aOj sme nová holčiči skupina tak pls koukni http://xcrazygirlsx.blog.cz/

jinak uža blog

2 KisSi KisSi | Web | 6. listopadu 2009 v 19:35 | Reagovat

Ahoj. Na odkazu http://herlife.blog.cz/0911/jednorazovka-00-1#komentare mám soutěž o nejlepší avatar (jen ejdno kolo) vše je tm napsané. Byla ybhc opravdu moc ráda kdyby ses zůčastnila. DěkuYi - a moc se omlouwám za eklamu pod článkem..^^

3 CoCo →→eSBé←← CoCo →→eSBé←← | Web | 6. listopadu 2009 v 20:03 | Reagovat

honeeem už je dej kruci dohromady!!!! :D

4 Wickie :-* Wickie :-* | 6. listopadu 2009 v 20:17 | Reagovat

[3]: Ou.. no to si ještě počkáš :D xD Jestli se daj dohromady.. Jooo kdo ví.. ? :D

5 Nikisek Nikisek | Web | 6. listopadu 2009 v 21:07 | Reagovat

Jasně

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama