It's hard to forget
someone,
who gave you so much to
remember.

Třeba bude líp...1.9

8. listopadu 2009 v 16:41 | Wickie :-* |  Třeba bude líp
Můžu vás o něco poprosit? :) Jo? :-) KOMENTY! diiik :-*

ANDIE
Na večeři u Jonasů byla legrace. Frankie mi ukázal nějaká videa a chtěl po mě zahrát jeho nejoblíbenější scénu z Andie Srewart.

"Jak jsi se bavila?"zeptá se táta když sedneme do auta. "Ale jo. Šlo to."řeknu. "Dobře."usměje se. "Už pro vás máme plán na cestu."usměje se táta. "To jste tam diskutovali s panem Jonasem celý večer?"zasměju se a připnu si pás. "Jo, to."zasměje se a zahrabe v kapse. Vytáhne několikrát přeložený papír a podá mi ho. "Koukni se."řekne a nastartuje. Rozbalím papír a podívám se na města napsaná tátovým škrabopisem.
S. Amerika =
Los Angeles→ San Francisco→ Denver→ Chicago→ Milwaukee→ Detroit→ Toronto→ Montreál→ Philadelphia→ New York

Evropa =
Lisabon→ Madrid→ Paříž→ Londýn→ Miláno→ Řím→ Berlín→ Praha→ Košice

Asie =
Dillí→ Peking

J. Amerika =
Montrrey→ Panamá→ Valencia→ Rio de Janeiro→ Buenos Aires

"To se v té Asii moc nezastavíme."zasměju se. "No to sice ne, ale jinde ano."usměje se táta. "Dobře."zasměju se. "Jinak z Buenos Aires poletíte znovu do Los Angeles a uděláte tady poslední, závěrečný koncert turné."řekne táta. Radši nic neříkám. Zastavil by mě hned za prvním slovem. Když dojedeme domů vyběhnu do pokoje a otevřu skříň. Musím si ještě dobalit věci protože zítra vyjíždíme směrem San Francisco.
....
S klukama se sejdeme hodinu před odjezdem ve starbucks na kafi. "Myslím, že to je první turné bez rodičů."řekne unešeně Joe. Niki se k němu vesele naplácne. Už jsem si zvykla že jsou spolu. Tráví spolu skoro každou volnou chvilku, a upřímně jim to moc sluší. "Ale jenom po severní Americe."zasměje se Kevin. "Nevadí."usměje se Nick. "Tak pojďte, autobus už bude čekat na parkovišti."řekne Kevin a zvedne se. Venku na nás čekají dvě auta. Jedno řídí Big Rob a druhé Josh. Kevin, Joe a Niki pohotově skočí do toho které řídí Big Rob. "Chceš jet sama?"zeptá se Nick. "Je mi to jedno, jestli chceš jeď s nima."ukážu na auto. "Mládeži honem, máme už jenom čtvrt hodiny."řekne Josh a tak s Nickem raději rychle skočíme do auta.

NIKI
"Joe?"zeptám se a otočím se na auto jedoucí za námi. "Copak?"usměje se a políbí mě do vlasů. "Nick jede s Andie?"
"Je to divný, ale jo."řekne. "Já myslela jak se nesnáší."zasměju se. "Třeba už jim konečně došlo, že není nutný chovat se jako přitroublí puberťáci."usměje se na mě sladce Joe. "Ale musíme teď řešit je?"zazubí se a dá mi pusu.

ANDIE
"Tak jak se těšíte na turné?"zeptá se Josh aby řeč nestála. "No jo... jo.."usměju se. "Jo, já taky."řekne Nick. Josh se jenom zasměje. "Jste nemocní."řekne. "Cože?"vytáhne obočí Nick. "To pochopíte."zasměje se Josh a dál to neřeší. Dojedeme na parkoviště kde stojí autobus. Je na něm fotka z jednoho našeho společného shootu. Joe s Niki a Kevem tam už stojí. Najednou Joe vykřikne: "Rychle dovnitř! Zabrat nejlepší postel!"začne se smát a v tu chvíli se všichni tři začnou mačkat do autobusu. Nadzvednu si sluneční brýle a podívám se na Nicka. "Co se jim stalo?" Nick pokrčí rameny. Vydáme se teda taky do autobusu. Oni tři už sedí na vybraných místech. Kevin na rozkládacím gaučíku Joe s Niki nad sebou na takových těch postelích jak se tam zatáhnete. (Malý dostatek slov xD Fakt nevim jak to jinak popsat :D) "Vy dva jste tady!"ukáže Joe přes uličku. "Jo, skvěle."řeknu pohrdavě. "Takže, kde spíš? Nahoře, dole?"otočím se na Nicka. "Vyber si."řekne. "Getleman?"usměju se. "Budu nahoře, pokud ti to nevadí."řeknu. "V pohodě."
"Fajn."zazubím se a dojdu si do ledničky pro vodu. "Tak co gauč Keve?"zasměju se. "Pohodlný, fakt."usměje se. "Podala by jsi mi taky vodu, prosím tě?"zeptá se. Hodím po něm flašku a vrátím se ven za Joshem. Přijel i zbytek Jonasů a můj táta. "Přijeli sme se rozloučit."zasměje se Denise. "Jasně."usměju se a jdu za tátou. Přijel i s Nikiinou mámou. "Ahoj Andie."usměje se. "Ahoj Claire."usměju se a obejmu ji. "Dlouho jsem tě neviděla."řeknu. Tykáme si od tý doby co jsme s Niki začaly hrát. "To víš, práce."zasměje se. "Chápu. Niki je vevnitř."ukážu na autobus. Claire je příjemná paní. S tátou jsou kamarádi. Kdysi jsme s Niki chtěly aby se vzali aby jsme byly sestry, ale nemohly jsme je do toho dostat, zvlášť když jsme potom pochopily, že jsou vážně jen kamarády. "Tak si to užij zlato."přijde ke mě táta. "Díky."usměju se. "Jsem na tebe hrdej."usměje se táta. Obejmu ho. "Nebudeš brečet že ne tati?!"zasměju se. "Ale prosimtě, jsem chlap!"zasměje se a já ho šťouchnu do ramene. "Neboj, odehrajeme pár parádní koncertů, a pak už pojedeš s náma. Stavíme se v Praze za babičkou."zasměju se. "Užij si to."řekne a dá mi pusu do vlasů. Jonasovi se taky rozloučili. Paní Jonasová i Claire mají nakrajíčku. "Čau Frankie."řeknu když nastupuju do autobusu. "Tak vyjíždíme mládeži!"vykřikne Josh. Naskočím do autobusu a zamávám tátovi. Dveře se zavřou a Josh ještě zatroubí. Jedeme na turné...v tour buse..bez rodin...s Jonas Brothers....

(Ha jak jsem psala o tom Milwaukee, tak jsem si vzpoměla jak jsem chtěla zavolat pratetě když tam byli Jonasové a říct, že přijedu na koncert... ale ona mě vůbec nezná :D .. xD BTW: a ještě horší bylo když jsem zjistla že na ní ani nemáme číslo :D)
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sabinka Sabinka | 8. listopadu 2009 v 17:08 | Reagovat

super =D rýchlo pokráčko

2 Rachel Rachel | Web | 8. listopadu 2009 v 17:15 | Reagovat

no to víš že chci aby se nick s andie dali dohromady...ha jsem zvědavá jaký to bude společně jezdit tím tourbusem..xD

3 Janiky Janiky | 8. listopadu 2009 v 17:34 | Reagovat

skvelé ako vždy, na dalšiu časť sa zakaždým moc teším, a som moc rada že to tu pribíva tak často. skvelá ff :)

4 Jonasfanns>Nick°Baruška Jonasfanns>Nick°Baruška | Web | 8. listopadu 2009 v 23:48 | Reagovat

tak anketka dopadá hezky =)

5 CoCo →→eSBé←← CoCo →→eSBé←← | Web | 9. listopadu 2009 v 6:33 | Reagovat

jj jednoznačně je dej dohromady! Ale rychle! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama