It's hard to forget
someone,
who gave you so much to
remember.

Březen 2010

Cinderella Story -6-

30. března 2010 v 21:22 | K@čí |  Cinderella Story
Já vim, že mi to všechno strašně dlouho trvá,ale za to může ta škola xD Jediný o co vás prosím jsou nějaký komentíky. Člověka to opravdu potěší a ví že to alespoň někdo čte a není to zbytečná práce ......

…..Přistání bylo strašný a mě se začalo dělat nehorázně zle. Joe to asi poznal a chytil mě za ruku.
Opřela jsem si hlavu o jeho rameno a zavřela oči. Když jsem vystoupila z letadla oddechla jsem si, protože jsem celý let zvládla bez jakékoliv katastrofy. Hned po tom co Joe vystoupil na schůdky z letadla bylo slyšet cvakání fotoaparátů a zaslepily nás protivné blesky. "To je to takhle vždycky, když někde vylezeš mezi normální lidi?"

Třeba bude líp...kolem dokola :)

30. března 2010 v 20:58 | Wickie :-* |  Třeba bude líp
TBL kolem dokola...aneb něco navíc :)

Problémy nadevše 4.

30. března 2010 v 20:19 | K@čí |  Problémy nadevše
Prosím komentíky :)

O 4 měsíce později

…. Už jsem těhotná pět měsíců a místo mého bříška mám pěkně nafouklý balon. To je na tom,
ale to nejmenší. Nejvíc mě štve to, že když je Joe doma stará se o mě jako kdybych měla každou chvíli prasknout. Je strašně opatrný, ale to taky není zase tak hrozné nejhorší je to, že Joe bývá doma strašně málo.

Neštěstí ve štěstí 5.

28. března 2010 v 21:20 | Wickie :-* |  Neštěstí ve štěstí
Další, trochu kratší díl.. :) Snad se bude líbit... :) Prosím komentáře...;-)

Copak se všichni zbláznili? Tahají tu bláznivou holku až sem. "Melanie, počkej vysvětlím ti to."vztáhl na mě ruce Joe.

Nový dess...

27. března 2010 v 22:01 | Wickie :-* |  Já píšu...
:) Avatar
Ahojky! :)
Určo jste si všichni všimli new dessu.. Yes.. moje výroba :)
Ten přechodný modrý jsme měly objednaný, ale nějak jsme se s tvořitelkou nedohodly na ikonkách a mě se to nelíbilo.. xD  Já totiž všecko potřebuju do puntíku, takže se omlouvám!! :)
Myslím že se i docela povedl, vylepšila jsem menu můžete si poslechnout něco málo z hudbičky, dle našeho výběru (budeme to obnovovat) a najdete i kontakt na nás xD :) Juhůů xD
Jinak pak chystám novinku...měla bych jí zprovoznit během konce měsíce.. pokud se povede :) :))
Těšte se :)
A KOMENTUJTE...JAK SE LIBI DESS???:)
P.S. pod článkem anketa ..Chcete další řadu TBL?! :-)
PApa...
Wickie :-*

Neštěstí ve štěstí 4.

24. března 2010 v 21:07 | K@čí |  Neštěstí ve štěstí
Trošku kratší ale doufám že se to bude líbit xD
…. Otočila jsem na ni papíry a ona na ně zůstala jen zírat s otevřenou pusou. Po chvilce začala rudnou protože přestala dýchat. "Melanie nadechni se prosím." Řekl jsem a ona mě poslechla a začala zhluboka dýchat. "jsi opravdu neskutečná." Řekla a vytrhla mi papír z ruky. "Cože?" řekl jsem a ona my vyškubla papír z ruky. "Nevadí mi tvoje plastika ale falšovat i dokumenty to je opravdu moc." Řekla a chtěla papír roztrhnout. Vytrhla jsme jí ho z ruky a zase ho schovala do bezpečí mého malého batůžku. "Jak můžeš říct takovou blbost.

Třeba bude líp...6.6 END

23. března 2010 v 21:19 | Wickie :-* |  Třeba bude líp
Ano! :) Dokončila jsem to!! xD Wau, v životě jsem nepočítala s tím, že by se mi něco takového podařilo :) Díky všem, co to vydrželi až do konce :) Stále můžete hlasovat jestli chcete druhou řadu :) Mám nápady, takže jí klidně napíšu :)
BTW→Pochopili jste asi všichni, že Justin je Bieber, že jo? xD

Neštěstí ve štěstí 3.

23. března 2010 v 10:00 | Wickie :-* |  Neštěstí ve štěstí
Doufejme, že se bude líbit :) Ocenily by jsme vaše názory :))

Celou hodinu jsem si čmárala na obal sešitu. Jak může být ta holka stejná jako já? Se zvoněním jsem se zvedla z lavice. "Mel? Jak je to možný, že je jako ty?"zeptal se mě Jack.

Třeba bude líp...6.5

22. března 2010 v 21:14 | Wickie :-* |  Třeba bude líp
Ano, předposlední díl.. :) Oficiálně oznamuji, že díl 6.6 bude poslední :) Pod článkem hlasujte, jestli by jste si přáli druhou řadu... :)

O pár let později
David rostl jako z vody. Oslavil svoje třetí narozeniny a Niki čekala další přírůstek. Kevinovi a Dani se narodily dvojčátka Mia a Caroline. Nora byla malá holčička, co Danielle nadšeně pomáhala s přebalováním svých nových malých sestřiček.

15.3. 2010 - 21.3. 2010

22. března 2010 v 19:00 | Wickie :-*
Pondeli: 28
Utery: 39
Streda: 36
Ctvrtek: 40
Patek: 41
Sobota: 33
Nedele: 46

Celkem: 263

Neštěstí ve štěstí 2.

21. března 2010 v 21:07 | K@čí |  Neštěstí ve štěstí
Tak jo druhý dílek new ffky. Doufámě že se vám líbí. Tak prosíme Komentíky
"Nelo, podej mi prosím ještě támhletu krabici."řekla Tereze a já se s úsměvem vydala pro poslední krabici mého starého života. Ta pár dní mi bude sedmnáct. Jmenuju se Nela, ale to jste asi už pochopili. Když jsem byla malé miminko moje rodiče zemřeli a jediné co mi po nich zbylo je malý stříbrný prstýnek s černým proužkem uprostřed.

Neštěstí ve štěstí 1.

21. března 2010 v 19:58 | Wickie :-* |  Neštěstí ve štěstí
Jelikož MW končí, rozhodly jsme se s Kačí (na základě mého vanového vidění xD) napsat další ffku SPOLEČNĚ... :) Druhý díl bude psát Kačí... :) Snad se vám bude líbit a prosím nějaké komentáře :))

"Melanie! Honem, držíme ti místo."hulákají na mě kamarádky v řadě na oběd. "Ahoj."řeknu, vezmu si tác a předběhnu nejmíň dvacet lidí. "Dejte mi salát a vodu, ten dnešní hnus jíst nebudu."řeknu kuchařce.

Underweight 7. END

21. března 2010 v 15:00 | Wickie :-* |  Underweight
Underweight
Chtěla bych se omluvit autorce tohoto námětu za
a)že mi tak dlouho trvalo, než jsem napsala další část
b)že to bylo tak krátké
Ale mám pocit, že jsem vyčerpaná…nemám potuchy, co k tomu ještě napsat ? Snad se bude líbit závěrečný díl…=o)

JESSICA
Od té doby co Lucku pustili z nemocnice, se toho hodně změnilo. Začala zase normálně jíst a nabírala na váze. Taky společně s její mamkou založily nadaci "Kapka pro tebe", ve které jsem ochotně pomáhala. Kluci nám taky ochotně pomohli. Zorganizovali nadační koncert, kam pozvali spoustu známých ze showbyznysu. Lucka a já jsme se staly tváří nadace a začaly jsme jezdit po různých akcích. Nikdo neměl na Lucku, když promlouvala k vychrtlým dívenkám, protože ona sama moc dobře věděla, o čem mluví.
Lucka se dala dohromady s Nickem. Její sen se vyplnil a ona jenom zářila. Oběma bylo vidět na očích, jak moc jsou šťastní, když jsou spolu. Nick jí hodně pomohl, aby do toho nespadla zas. Neustále jí hlídal a nedovolil, aby ubrala ani gram.
Já jsem se dala dohromady s Joem. Staral se o mě jako o princeznu a hýčkal mě tak, jak říkal, když jsme byli na zmrzlině.

"Holky tak honem."popoháněl nás Joe. "Limuzína čeká."zasmál se Nick a vykoukl ven z okýnka. Zapnula jsem si pásek u bot na podpatku a rozeběhla jsem se za Luckou, která čekala u dveří. Rozeběhly jsme se k limuzíně a vesele do ní naskočily. "Ahoj."zasmála jsem se a přisunula jsem se blíž k Joeovi. "Ahoj princezno."usmál se a políbil mě. Rozjeli jsme se směrem k hale. Kluci k výročí prvního roku nadace uspořádali další koncert. Já a Lucka jsme byly moderátorky. Když jsme dojeli, běžely jsme na zkoušku, vyzkoušet mikrofony, potom nás dokonale nalíčili a my mohly do přímého přenosu. Bylo tam spousty lidí, spousty známých, ale i úplně cizích tváří.
Večer jsme jeli k Lucce domů. S klukama jsme se rozloučili každá na jedné straně limuzíny. Z jedné strany jsem byla já s Joem a na druhé Nick s Luckou. "Měj se krásně, princezno."usmál se Joe a políbil mě na čelo. "Dobrou noc princi."zasmála jsem se a políbila jsem ho. "Nedělej to, nebo se nikdy nerozloučíme."zašeptal. "To chci."odpověděla jsem. Joe se usmál do dalšího polibku, který mi dal. "Tak ahoj, nebudu tě zdržovat, Lucka čeká."zašeptal. "Ahoj."zamávala jsem a přešla jsem kolem limuzíny na chodník. Zamávali jsme klukům a šli dovnitř. Ustlaly jsme si na zemi u Lucky v pokoji, tak jako jsme to dělávaly vždycky za starých časů. Přitáhly jsme spoustu dek a polštářů a zachumlaly se. "Dneska bylo krásně."řekla jsem. "To teda."
"Děkuju, Lucko."
"Za co?"
"Za to, že jsi to dokázala. Že jsi se uzdravila. Že jsme tam, kde máme být. Děkuju."usmála jsem se a přes tlustou deku jsem ji objala. Div jsem se nerozplakala. "Jess."popotáhla Lucka. "Já děkuju tobě. Za to, že jsi tu pro mě. Že jsi to všechno se mnou překonala. Omlouvám se ti, že jsi mi to tloukla do hlavy a já tě neposlouchala."odmlčela se. Otřela si tvář rukou a pokračovala. "Jess, protože já, bych to bez tebe nedokázala."


Třeba bude líp...6.4

20. března 2010 v 22:01 | Wickie :-* |  Třeba bude líp
Blížíme se ke konci vážení... :) Huháá :-) Tak ↓↓

"Jsme doma."
"Jo a jo."zasmála jsem se. "Zamyslela jsem se. Promiň."vylezla jsem z auta a šla rovnou do pokoje. Nick přišel docela brzy, ještě nebyla ani tma.

Mystical World 3.1

20. března 2010 v 21:58 | Wickie :-* |  Mystical World
Další dílek...:) Brzo bude konec, ale s Kačí už chystáme novou Ffku, úplně o něčem jiným a snad se to bude líbit.. :) Už mám první díl, stačí jen vymyslit název :))
BTW. .. tahle ffka byla pro mě tak důležitá...díky ní, je Kačí mojí "sestrou" xD :)

Sedla jsem si na zem. "Co jdeš dělat?"
"Kouknout se."řekla jsem. "Cože?"vyhrkla Lilly. "Mám pocit, že už jsem se s nimi setkala."poklepala jsem si na hlavu.

Mystical World 30.

19. března 2010 v 20:56 | K@čí |  Mystical World
Je to tu. Vím že to trvalo, ale neměla jsem nápad a jak se zdá dneska ke mě dorazil :) xD
…. Musím tu knihu opět vidět. Tohle byla věta která mi ležela v hlavě celý zbytek dne. Joe poznal, že mě něco trápí, ale nic neřekl. "Joe" řekla jsem, když jsme byli uprostřed mlčení. "Ano?" řekl mi a sladce se usmál. " já …..no já…." Nemohla jsem se vymáčknou. Tohle byla jedna z mých záporných vlastností. Když jde o něco pro mě důležitého občas nevím jak vyslovit to co mám na srdci. " Lills je to důležité?" ptal se mě Joe.

Holka ze sjezdovky -7.

16. března 2010 v 19:00 | Wickie :-* |  Holka ze sjezdovky
Dalsi dilek..trochu kratší, ale snad se bude libit...haha konečně k něčemu dojde :D

Se zvoněním budíku jsem se zvedl z postele a oblékl jsem se. Pročísl jsem neposedné kudrliny, které mě stejně asi nikdy nebudou poslouchat, pokud nebudou pod tlakem několika tun gelu. Kolem sedmé jsem vyrazil.

8.3. 2010 - 14.3. 2010

15. března 2010 v 21:03 | Wickie :-*
Pondeli: 40
Utery: 50
Streda: 46
Ctvrtek: 39
Patek: 40
Sobota: 34
Nedele: 33

Celkem: 282

Underweight 6.

15. března 2010 v 19:07 | Wickie :-* |  Underweight
Další díl.. konečně jsem se k tomu dostala.. :) No.. snad se bude libit.. :)

V pokoji ale nikdo jiný než Lucka nebyl. "Ahoj Luci!"vykřikla jsem, když jsem si všimla, že je vzhůru. "Jess!"zaskuhrala.

Holka ze sjezdovky -6.

15. března 2010 v 18:57 | Wickie :-* |  Holka ze sjezdovky
Snad se bude libit.. prosim komentáře :-)

Byl jsem z toho trochu mimo, i když byla jenom na tvář. Posadil jsem se na židli ke stolu a jenom jsem se zmateně usmíval. Přejel jsem si rukou přes tvář. Usmál jsem se a vydal jsem se do koupelny.