It's hard to forget
someone,
who gave you so much to
remember.

Listopad 2010

Nestíhám

28. listopadu 2010 v 20:43 | Wickie |  Já píšu...
:)
Ahoj

Omlouvám se, ale teď bude blog v takovém provozu neprovozu... Vůbec nestíhám, píšou se čtvrtletky, píšou se desetiminutovky, neustále někdo něco chce...

Tenhle týden jsem na psaní neměla ani moc náladu, když jsem byla na PC, tak jen udělat úkoly, chvilku pokecat a pak pryč.

Dneska jsem něco zase psala, ale nestihla jsem to dokončit a dneska už ani nebudu dokončovat.. :( Prostě unavená... vyždímaná...

Tak snad se to přes Vánoce nějak spraví.. :)) Hlavně o svátky :)

PA :)*

Koniec alebo nový začiatok - 6.

23. listopadu 2010 v 20:03 | Lady...Nea
"Nie, nie, nie, prečo? Toto sa nemalo stať." Bola som v šoku, posadím sa na vaňu a rozmýšľam. Postavím sa a idem do kuchyne kde hľadám niečo na jedenie. Nájdem si cereálie nasypem si ich do misky a idem si sadnúť do obývačky. Za hodinu by tu mala byť Katy, mala nočnú.

Jeden nebo druhý - 1.8

21. listopadu 2010 v 19:51 | Wickie |  Jeden nebo druhý
Omlouvám se, mohlo toho být dneska víc, ale nemám náladu, ani se necítím..
Tak ať se líbí ↓

"Co prosím?"vyhrkla jako první Jonasovic babička. V tu chvíli, jakoby nadzvedla ceduli s tím, co mají ostatní dělat. Sálem se rozlehlo hlasité: "Oooch!" a vypukl naprostý chaos. Někteří si šeptali, někteří si ukazovali, ale všichni měli pobouřené obličeje.
"Angie?"podíval se na mě zklamaně Joe.

První zdání klame - 0.5

19. listopadu 2010 v 14:00 | Wickie a Ája |  První zdání klame
:) Ať se líbí..
Pracuju na nových dílek JND... Objeví se přes víkend, bohužel zítra jedu za babičkou, ale tak snad se mi něco povede napsat po cestě :-P

Cestou domu jsem nebrečela, naopak byla jsem docela naštvaná. Slušně jsem jí řekla, že nebudu a ona hned vyjela. Alespoň Joe viděl, jak se ke mně chová doopravdy.
Já jsem mu to říkat nechtěla, protože to vypadalo, že Joe jí má rád a je přesvědčený o tom, jaká je. Ale sama se mu ukázala v pravém světle.

První zdání klame - 0.4

18. listopadu 2010 v 14:09 | Wickie a Ája |  První zdání klame
Takže.. :) No, nevím.. Ať se líbí ;)

Do oběda jsem Alici neviděla a den utekl docela rychle.
Ve frontě na jídlo se šuškalo, jestli si dneska zase vyberu špagety, abych si mohla zničit další svetr, ale pro jejich zklamání jsem si vzala brambory s řízkem.
Alice seděla u svého oblíbeného stolu, ale tentokrát ne s bratranci, ale obklopená kamarádkami. Nezbývalo mi nic jiného, než si sednou ke stolu vedle, kde seděla nenápadná zrzavá holka, kterou jsem spatřila na jedné z hodin.
Otočila se na mě a protože asi viděla, že nikde jinde není místo, zamávala mi. V tu chvíli Alice něco vystřelila a to přistálo zrzce v talíři. Zasmála jsem se, ale jen tak, aby to vypadalo, že se usmívám na ni.

Snad...možná...určitě

17. listopadu 2010 v 21:54 | Wickie |  Já píšu...
NJ
Ahoj! :)
Důležité! ↓
Smizuzi mě prosila, jestli nepřidám díl První zdání klame...Už ho mám rozepsaný, ale bohužel mi to teď nějak nešlo...
Píšu další díly Jeden nebo druhý...Nebo spíš se snažím, protože napíšu deset řádků a mám pocit, že jsem na konci :(

A co se týče dalších dnů... Náš ředitel se umoudřil a na čtvrtek a pátek nám dal volno :)) Tj. → mám dva dny navíc na to, abych mohla psát :)
Něco už mám rozdělaného, tak uvidíme, jak to dopadne no a snad bude co přidávat :)

A taky... Mám nový nápad na ffku... ! ;) Ještě nevím s kým bude... Asi udělám anketu, já jsem strašně nerozhodnej, detailistickej (viď Ájo) člověk.. :D
Wickie ♥

Koniec alebo nový začiatok - 5.

15. listopadu 2010 v 20:16 | Lady...Nea
"Kde si bola?? Vieš ako som sa bála že spravíš nejakú kravinu? Toto mi už nerob mala si čakať na mňa. Som myslela že si už skočila z mosta." Vychrlila na mňa hneď po príchode Katy. "Chcel aby som ho počkala tak som sa išla ešte s nim rozlúčiť a cestou domov som si išla kúpiť arašidy." "Arašidy?" "Áno arašidy, ty si žiadne nemala." "Odkedy ješ zase arašidy? Veď si ich neznášala a keby si sa kukla do skrinky ktorá je za tebou našla by si tam slané a medzi tým aj arašidy." "Ja ti neviem dneska som na ne dostala chuť a máš aj wasabi?" "Fuj ty ješ wasabi? Hej mám."

Jeden nebo druhý - 1.7

15. listopadu 2010 v 20:02 | Wickie |  Jeden nebo druhý
Drama vrcholí :D Ne, sranda... moc děkuju za minulé komentáře.. Potěšili jste :) ♥

"Tia?"zopakovala jsem šokovaně. Od ní bych čekala všechno, jen tohle ne. Joe kývl.
"Páni."zakroutila jsem nevěřícně hlavou.
V tu chvíli jakoby ze mě spadaly všechny výčitky. Tedy, ne že bych byla nadšená z toho, že mě Joe taky podváděl, ale přece jen. Najednou to byla obrovská úleva, že v tom nejsem sama.
"Co s tím uděláme?"zeptal se mě a zvídavě mi pohlédl do obličeje, jakoby tam hledal něco, co mu napoví, jak se cítím.

Jeden nebo druhý - 1.6

10. listopadu 2010 v 20:03 | Wickie :-* |  Jeden nebo druhý
♥ :)

Svatební přípravy vrcholily. Když jsem byla malá, představovala jsem si nádhernou svatbu, všechno jsem měla vymyšlené, ale i tak jsem přípravy nechala na tetě Denisse.
Co se svatby týkalo jsem moc řešit nechtěla. Kdyby bylo na mě, tak by to byl jen malý obřad s těmi nejdůležitějšími lidmi a ne se stovkou účastníků, z nichž stejně polovinu neznám.
Dokonce jsme měli i zkoušku o kterou jsem ani moc nestála, ale celou dobu jsem se snažila tvářit strašně nadšeně.

Koniec alebo nový žačiatok - 4.

9. listopadu 2010 v 20:27 | Lady...Nea
Potom som už len počula ako odišiel. Ešte chvíľu som tam tak sedela a dávala sa do kopy. Potom som odomkla, sadla si na posteľ a pila pritom čaj. Rozmýšľala som čo spraviť. Mám ho počkať, no on by bol schopný ma prehovoriť a to nedopustím už som sa rozhodla. Nikam by to neviedlo len by sme sa obaja trápili. Položím šialku s šajom a vyberiem sa do šatne kde vytiahnem ten najväčší kufor aký tam je a začnem do neho hádzať moje veci.

První zdání klame - 0.3

9. listopadu 2010 v 19:46 | Wickie :-* a Ája |  První zdání klame
Lidi... tahle ffka má nějak málo komentářů.. :( Líbí se vám vůbec ?:D

A v ten moment jsem na chviličku poděkovala bohu, že mi Alice podrazila ty nohy a já se měla na co vymluvit, abych mohla zmizet.
"V rodině. Sestřenice. Jo, fajn. Měj se."zakoktala jsem a otočila se.
"Počkej!"vyhrkl.

Jeden nebo druhý - 1.5

8. listopadu 2010 v 19:11 | Wickie :-* |  Jeden nebo druhý
Co mi řeknete na to, že mám několik předepsaných dílů ? :)

Ráno jsem se probudila s bolestí hlavy, ale nebylo to tak strašné. Bylo mi jasné, že Nick na tom bude o něco hůř, protože toho vypil víc. Zatím si ale pohodlně ležel v posteli a usmíval se ze spaní.

Jeden nebo druhý - 1.4

6. listopadu 2010 v 0:24 | Wickie :-* |  Jeden nebo druhý
Takže :)) Snad se bude líbit, no.. mě se zdá, že to mohlo být lepší, ale nechci to už opravovat, první nápad je prý vždycky nejlepší :.. :D :))

Netušila jsem, co tím Nick chce sledovat, ale párkrát jsme se spolu bavili, že by jsme se do toho víru velkoměsta někdy chtěli podívat. Že by jsme chtěli vidět všechna ta světla a jednou v životě si taky užít legraci.
Takže se nakonec dalo pochopit, proč mě chce vzít právě tam a já jen doufala, že po tomhle výletě tuhle kapitolu uzavřu - ač nechtěně.
"Dobře, pojedeme."kývla jsem.
"Fajn."usmál se Nick, políbil mě do vlasů a odešel.

Koniec alebo nový začiatok - 3.

4. listopadu 2010 v 11:00 | Lady...Nea
Mě se to moc líbí... :) Jsem moc ráda za pomoc ;)

"Ty vyčúranec jeden ak ma nechceš ešte viac vytočiť ako som tak okamžite zoberieš svoju ctenú prdel a pekne napochoduješ do môjho auta. Nešiel si pre Frenkieho a ešte mi aj povieš že nejdeš na koncert ktorý je za dve hodiny a je komplet vypredaný lebo máš niečo dô..." za takých 10 minút prerušil Joe to ticho ktoré sme doteraz mali. Čim ďalej sa to približovalo asi ho najskôr hľadal no potom sa zasekol.

Jeden nebo druhý - 1.3

3. listopadu 2010 v 10:00 | Wickie |  Jeden nebo druhý
Tenhle díl je takový... zvláštní.. kratší a divný, ale přísahám, že ten příští... :)) Těšte se :D

"Nevím, co ti na to mám říct."řekla jsem, oči stále ještě pevně zavřené, ale i tak mi zpod řas vyklouzla slza.
"Řekni ano."
Otevřela jsem oči. "Ale to nejde jen tak, Joe! Je to životní rozhodnutí."zakývala jsem nesouhlasně hlavou. Joe si klekl k mým nohám a chytil moje ruce.

Koniec alebo nový začiatok - 2.

2. listopadu 2010 v 18:49 | Lady...Nea
Cele doobedie som leňošila a pozerala televízor. Už ma to aj prestalo baviť ale bola som dosť lenivá nato aby som išla robiť niečo iné tak som vypla telku a pustila si pesničky. Len tak som ležala a rozmýšľala o tom čo asi robí moja drahá polovička, no dlho to netrvalo keďže som počula ako sa otvorili dvere.

První zdání klame - 0.2

2. listopadu 2010 v 18:39 | Wickie a Ája |  První zdání klame
Tak jo, je tu další díl.. :))

Pohlédla jsem z Joea na Nicka a tiše jsem doufala, že to viděli. Ale v jejich obličejích nebyl ani náznak toho, že by spatřili něco zvláštního.
"Ehm...No, já budu - budu muset jít."zakoktala jsem.
"Sotva sis kousla."zvedl Joe hlavu od svého sendviče.