It's hard to forget
someone,
who gave you so much to
remember.

Únor 2011

Kontrola Affs

28. února 2011 v 12:00 | Wickie |  Affilates
KONTROLA AFFS!

Jo, já vím, že jsem až brutálně nespolehlivá, co se affs týče...ale nejde o to, že bych na vaše blogy nekoukala, jde o to, že mě nebaví psát takový ty komentáře "nádherný, naprosto s tebou souhlasím", když třeba nepřidáte nic jiného než fotky nebo obyčejný článek... :-(
Tudíž, vím, že jste si mě možná někteří vymazali, ale někteří jste pozastavení .. takže vlastně nemá cenu vás v affs mít... :(
Navíc protože jsem tak nespolehlivá :// bude nejlepší mít v affs opravdu jenom ty aktivní a ty, kteří sem fakt chodí, ne jenom že se zapsali a už nikdy neukázali :/

Pokud tedy ještě stále CHCETE být affs - do komentářů

1. Přezdívka
2. Blog
3. Proč chceš být affs?
4. Kterou čteš ffku?

Beru i nová affs ... :-) do komentářů to samé ;)
(jenom prosím, buďte si jistí, že za pár dní blog nepozastavíte!)

!! KONTROLA DO 15.3. !!První zdání klame - 1.0

27. února 2011 v 11:44 | Wickie a Ája |  První zdání klame
Od čtvrtka jsem nemocná, takže něco málo přednastavím a jdu lehnout do peřin :(

Vyběhla jsem schody do patra a hledala Alicin pokoj. Bylo to docela snadné, protože dveře měla podobně jako v autě - udělané přímo na míru. Zdobil je jakýsi podivný vzor, který naprosto odpovídal jejímu vkusu.
Zaklepala jsem na ně a otevřela. "Alice?"
"Proboha!"vyhrkla. "Co je?"
"Nestalo se nic? Slyšeli jsme s Joem tu ránu a…"
"A co? Lekli jste se, jestli nejsem mrtvá?"řekla uštěpačně, ale její pohled takový nebyl. Bylo v něm cosi jiného, co jsem tam nikdy neviděla. Seděla na posteli, v ruce držela hnědé desky - odhadovala jsem, že to jsou desky na fotky.
"Ne, jen…jsme se báli, jestli se něco nestalo."řekla jsem potichu.

..Někdy

23. února 2011 v 20:10 | Wickie |  Já píšu...
Ahoj

No... Ne, nebudu psát, jak se omlouvám (i když se omlouvám), ale poslední dobou mi to nějak nejde :(
V úterý jsem chtěla psát, prostě být happy člověk u kompa, ale nevyšlo mi to... Koukala jsem chvilku na televizi, pak jsem si musela dojít pro nástroj a pak mě všechno to nadšení přešlo :( a do ničeho se mi nechtělo :(
Snad to o výkendu bude lepší, až bude škola v tahu :/
No, nevím... tenhle týden je zvláštní nějak nemám náladu na nic .. :/ a podle spolužáka bych si měla koupit prášky na nervy... Možná to udělám :D
Opravdu si někdy přijdu divná :/ :D
Jsem ?
Budu ?
Umělci vždycky bejvaj potom bláznivý ne? Začnou chlastat nebo brát drogy, nebo se prostě zcvoknou :D
Pa
Wickie

Co je v rodině, to se (ne)počítá - 0.5

20. února 2011 v 19:17 | Wickie |  Co je v rodině, to se (ne)počítá
No, omlouvám se - trvá mi to vždycky, co? :D

"Cože?"zděsil se kamarád. "Jak jako, odstěhovat?!"
"Prostě pryč. Potřebuju pomoct něco najít. Nechci se stěhovat hned, ale na konci školního roku. Stejně letos končíme. Najdu si práci a budu bydlet sama. Jsem plnoletá."
Ani jsem se nedivila tomu, jak se Will tváří. Tady se prostě děcka nestěhují hned po konci školy od rodičů. Někdy se od nich odstěhují, ale stejně pořád využívají jejich peníze. Většinou si ještě tak rok, dva užívají svojí svobody a přísunu peněz kdykoliv se jim zlíbí a pak jim teprve dojde, že by se o sebe už mohli začít starat sami. Až potom si najdou práci.

První zdání klame - 0.9

19. února 2011 v 16:01 | Wickie a Ája |  První zdání klame
Vím, že to trvalo, ale konečně se mi to povedlo převést do formátu, ve kterém to otevřu v notebooku... :-))

"Ahoj Debbie, co se děje?"usmál se Joe, když ke mně přistoupil. Pořád jsem byla docela dost daleko od svojí skříňky v podivně přikrčené pozici, aby mě náhodou nikdo do rvačky nezatáhl.
Kluk, kterému Alice naložila, klečel na zemi a tiskl si k nosu kapesník, který mu podala nějaká chudinka, kterou o to poprosil.
"Alice?"vytáhl Joe obočí a ukázal na něj. Přikývla jsem. "Debbie? Nestalo se ti něco?"podíval se na mě zmateně, když mu došlo, že jsem ještě nepromluvila ani slovo.
"Js-jsem v pohodě, fakt."usmála jsem se nepřesvědčivě.
"Fakt?"

Co je v rodině, to se (ne)počítá - 0.4

14. února 2011 v 21:33 | Wickie |  Co je v rodině, to se (ne)počítá
Za to, že jste tak pěkně hlasovaly :-)) a napsaly.. (ehm) dva.. komentáře. :D Mě přijde, že tenhle blog jde do kopru.. :D

"Co jsem zase udělala?!"zakřičela jsem nazpět silným hlasem, ale někde v podvědomí jsem se strašně bála. Většinou to bývá Margaret, kdo křičí a táta jen dodává nesmyslné rodičovské poznámky. Ale teď křičel on.
"Pojď okamžitě dolů!" Seběhla jsem schody a šla do obýváku za ostatními. Henry měl narůžovělé oči a Jenna ho držela kolem ramen.
"Co se stalo?"zeptala jsem se otráveně.
"To bys nám měla vysvětlit ty!"
"Nic jsem neudělala. Proboha, byla jsem za Willem - a byla jsem tam jenom dvě hodiny, to přece není trestný nebo jo?"zamračila jsem se a složila ruce na prsou.

Funguje.. zatím :D

14. února 2011 v 19:17 | Wickie |  Já píšu...
NJ
Ahoj
Tak, musím zaťukat - včera se mi povedlo dát do notebooku net a zatím to drží, tak doufám, že to neklekne :-)
Každopádně kompjůtr se mi rozbil, takže pojede do opravny :(( chudáček.. :D
No, mám pro vás dva spešl dlouhý (no dobře, zas tak dlouhý ne :D) díly PZK - První zdání klame - ale! V notebooku mi nefunguje Word ve kterým jsem to psala a tudíž mi to nejde okopčit a asi to budu muset celý přepsat (Ohh Happy day! ://)... Možná bych mohla ještě využít máti notebook, pokud ho donese domu :D..

Co je v rodině, to se (ne)počítá - 0.3

13. února 2011 v 19:40 | Wickie |  Co je v rodině, to se (ne)počítá
Lidi upřímně? Štvete mě.. ! Já nevím, líbí se vám tahle ffka? Protože mě přijde, že moc ne..

Se slzami na krajíčku jsem vyběhla do podkrovního pokoje a stáhla ze sebe všechno oblečení. Nacpala jsem ho do pračky a místo toho si vzala pohodlné tepláky a vytahané tílko.
Potom jsem se schoulila na posteli a nechala pár slz volně kanout po mých tvářích. Věděla jsem, že je teta Margaret zákeřná - vždycky byla. Ale nevěděla jsem, že mě dokáže ponížit až takhle.
Ale dokázala.

Omlouvám se! :(

12. února 2011 v 12:28 | Wickie |  Blog
Ahojky :(
Stala se nemilá věc. Můj počítač je kaput :/.Nevím co se s ní děje,ale vůbec mě neposlouchá. Zkrátka se nedostanu nějakou dobu na internet a nemůžu psát ani vložit moje díly :(. Omlouvám se,ale jakmile PC bude znova žít,okamžitě vše napravím :).
Vaše Wickie :))

Black Butterfly - část 4.

9. února 2011 v 11:14 | Wickie |  Black Butterfly
Poslední díl ... :)

Lidi se musí v životě rozhodovat a dělat chyby.
Možná, že tohle rozhodnutí byla chyba, ale rozhodně na něm nehodlám nic měnit. Nehodlám mu zničit život - vědět, že jsem mu ho zničila já.
"Kde jsi byla?"zeptala se, když jsem nasedla do auta.
"No, odchytila si mě ještě jedna sestra. Chtěla se rozloučit."zalhala jsem. Lžu mámě nerada, ale rozhodně to nedělám poprvé.
"Aha,"kývla souhlasně a pak jsme odjely z nemocnice domů. "Táta tě rád uvidí, zase doma a zdravou."začala, když jsme byli asi v půli cesty a obě jsme mlčely.
"Jo? A to neměl čas se za mnou jednou stavit?!"řekla jsem uštěpačně, ale do tváře jsem se mámě nepodívala.

Jarní

7. února 2011 v 19:36 | Wickie |  Já píšu...
Hoj, hoj.. :-)

Zapoměla jsem to v neděli napsat, ale odjela jsem na hory :-) Naštěstí jsem tu chytla wifinu, ale nic moc, je to strašně pomalý...
No, každopádně, něco málo jsem vám přednastavila, ale nevím... Možná něco nového napíšu, ale nevím, jak to sem dám, protože než by se to načetlo.. No :D Možná to radši nechám na doma... :-)

No... :-)
Toť ode mne asi vše - prozatím...
:-)
Ale ne, musím se vám pochlubit.. :-) Koupila jsem si dneska naprosto dokonalou čepici (odjíždím na hory bez ní... :D a dneska mi sakra zmrzly uši...).. No, má takovou supr bambulku a udělaný uši dolu, tak mi není kosa :D

Pa
Wickie :-))

Black Butterfly - část 3.

7. února 2011 v 15:18 | Wickie |  Black Butterfly
:)) Předposlední díl :P

"Joy!"vykřikla matka, jakmile mě uviděla na lůžku. S pláčem se ke mně rozeběhla a objímala mě pevně, div mě neuškrtila.
"Mami,"vzlykala jsem. I já jsem jí viděla moc ráda. Ale to nic neměnilo na tom, jaká jsme rodina... Kde je táta, když ho chci vidět?
"Co jsi dělala? Holčičko, co jsi dělala?"zeptala se zmateně a otřela si slzy.
"Mami, já... já za to můžu, já vím! Ale..."nechala jsem větu volně viset.
"Co se stalo? Musíš nám to všem říct, ten chlapec co tě přivezl už podal výpověď, ale musejí slyšet taky tvou verzi. Mohlo by to všechno spadnou nakonec na něj."řekla a přisunula si židličku k mojí posteli.
"On za to nemůže!"vykřikla jsem.

Co je v rodině, to se (ne)počítá - 0.2

6. února 2011 v 18:00 | Wickie |  Co je v rodině, to se (ne)počítá
No, minule to nemělo moc ohlasů... ale snad se bude líbit další díl.. :)

"Ahoj Vanesso,"pozdravil mě Will.
"Jo, ahoj."usmála jsem se na něj. Byl to jeden z mých mála kamarádů, dřív - před tím vším - jsem ho moc nemusela, dokud jsem nepoznala, jaký doopravdy je. A on se zdál být hodně šťastný jen kvůli tomu, že jsme nyní kamarádi.
"Jak to šlo?"zeptal se a položil tác naproti mně.
"V pohodě, jen jsem zase byla s Jennifer ve skupině."protočila jsem oči a Will se zasmál. "Když ona fakt nic neví, maximálně, kde zrovna mají slevy."

Black Butterfly - část 2.

6. února 2011 v 10:46 | Wickie |  Black Butterfly
Ať se líbí :))

A pak...
Ohlédla jsem se směrem odkud se linulo to zářící světlo, které mě celou obklopovalo a schovávalo před Rowerem. Protože když jsem byla v něm, Rowera jsem neviděla a on mě vidět také nemohl.
A pak...
Skřípějící brzdy dokazovaly to, že se ten někdo, pokouší auto zastavit, ale je tma... Moje tělo je pro řidičovy oči možná tak obrys. A Rower mě do silnice strčil až příliš pozdě na to, aby se ještě cokoliv dalo ubrzdit.
A pak...

První zdání klame - 0.8

1. února 2011 v 21:17 | Wickie a Ája |  První zdání klame
Ať se líbí...

"Alice? Alice, co se děje?"zeptala jsem se a popoběhla jsem, abych rychleji zjistila jestli se jí třeba něco nestalo.
"Co ty tu sakra děláš?"vyjela na mě.
"Omlouvám se, nestalo se ti něco?"zeptala jsem se opatrně. Oči měla trochu zarudlé, ale okamžitě si setřela slzy a nasadila tu svou tvrdou masku.
"Mě? Ne! Mě nic, ale ty si asi upadla na hlavu ještě chodit k nám domů! Copak ti to dneska nestačilo?"
"Já..."