It's hard to forget
someone,
who gave you so much to
remember.

Květen 2011

A je po bouřce

26. května 2011 v 21:38 | Wickie |  Já píšu...
Čaute ! :))

Právě tu skončila jedna asi z největších bouřek, co já pamatuju. Ne, dobře - to je dost přehnané přirovnání, ale zkrátka během pěti minut se zatáhlo, začalo neskutečně MOC pršet, to byly opravdu kapky tak velký, že když jsem se koukala z okna připomínaly místo kapek kroupy.
Udělala se mlha, nebylo vidět do města a školu - kterou mám tak.. no cca 200 metrů byla taky v pořádném oblaku.
Pokud se ptáte, co bude s psaním - ano, samou otázku si dávám každý den a křičím na sebe: "Sedni si k tomu. Pět minut. Piš. Dopiš to!"
Sama se v duchu musím trochu pochválit, že jsem s tím alespoň teď začala něco málo dělat. Začala jsem psát Je to boj, snažím se s tím každý den alespoň trochu zahýbat.
Napadlo mě, že bych začala přidávat i něco jiného, než jen ffky. Co by jste řekli trochu toho fantasy? Možná by se našlo i něco dívčího .. ? :) Abych pravdu řekla, už o tom trochu déle uvažuju.
Jinak, zítra jedeme do Terezína - do Malé pevnosti; tak počítám, že přijedu nabitá dojmama - tak uvidíme, co snima pak udělám :) Každopádně - bude pátek (vysedávání u PC do hodin ranních) a jelikož si zítra můžu přispat a déšť spláchnul všechen ten pyl na který jsem alergická - mohla bych se i dobře vyspat po dvou takových blouznivých nocích.

Takže..
Pa
Wickie

Nick a Delta

17. května 2011 v 21:11 | Wickie |  Pictures
Čaute

Teďka to je všade, tak proč to taky nezdrbnout, že jo? :D

No, když jsem to viděla na prvním blogu bylo to bez fotky a tak jsem si říkala - aha, nějakej vtip, kliknu na celý článek a tam někdo napíše, že je to fake.
Ale ono prd. Najela jsem na další blog a na další a další... Všude to bylo a už i s fotkama.

Dobře, na první pohled je ta holka docela sympatická - sice se mi moc nelíbí její styl, ale co - ono se v Hollywoodu nosí lecos, mě přijde, že za chvilku budou nosit záclony nebo prostěradla a stejně to pořád bude IN :D
Má dobrý vlasy, taková docela milá, ale to těžko říct podle fotky.. Tak asi jediné, co mě zaráží je ten šílený věkový rozdíl osmi let. Kdyby to ještě bylo naopak, dobře, to by se dalo skousnout. No.. tak se zdá, že je Nick na starší :D Ostatně stejně jako jeho bratři - třeba Joe :D

No, z toho, abych trpěla depresemi a brečela, že si náš sexy sladký cukroušek Nick našel nějakou dívku jsem už vyrostla - takže jim to přeju! :)
Uvidíme, co se z Delty (zajímavé jméno..:D) vyklube.. A jenom doufejme, že to nedopadne jako všechny vztahy jeho bratra Joea se staršíma babama :)
A i kdyby, alespoň budeme mít co poslouchat, protože Nick dojme naše srdíčka nějakou srdceryvnou písničkou plnou emocí.

Jinak - bůh ví, jestli spolu vůbec něco maj. To, že se držej "jen" za ruku... :D
Wickieee :)

Nepsat plnícím perem - NIKDY! :D

9. května 2011 v 22:05 | Wickie |  Já píšu...
Čaute

.. :)) Ano, dneska se mám skvěle. Sice jsem se dozvěděla, že budu muset na zkoušky v hudebce, ale mě tam učitel asi posílá schválně - prostě jsem tam každý rok. Stejně nepochopím, proč mi tam dává dvě dlouhé skladby a ještě třetí k tomu, když mě vždycky utnou v polovině, že jim to stačí a můžu hrát další :D
Co se týče nadpisu článku.. Snad nechcete vědět :D
Byla jsem venku, projít se s kámoši jen tak a pokecat. Tak jsme se zastavili na vyhlídce a kámoš vytáhl pero. Plnící - či jaké to bylo.. možná bombičkový - nu a zkárka ho jaksi orval že z něj čouhala (jak to nazvat?! :D) - no prostě to, čím se píše.
Nenapadlo ho nic lepšího, než mi s tím pokreslit ruku.. :)
Udělal mi jakože "prsten"... No, mám ho tam pořád. Drhla jsem to kartáčem; odlakovačem a dokonce i lihem! - ale dolu? To nejde .. :D
Jinak, od září půjdu do tanečních - já .. Ha ha! :D
PSALA JSEM! Juchejte! Skákejte.. Napsala jsem skoro V rytmu lásky - bohužel jsem o nestihla dodělat, ale na tom se ... možno zapracuje.. hm? Nadšení? :D

V květnu...sníh?

3. května 2011 v 21:28 | Wickie |  Já píšu...

Čaute,
dneska u nás sněžilo - docela dost. Nekecám.

Jak se máte? .. Hm.. U mě by to šlo popsat pár slovy, jako třeba na prd? Na dvě věci?...
Jestli jsem něco napsala, tak to řeknu hned - nenapsala. Nebyla nálada, ani chuť. Nemám náladu ani chuť dělat nic, poslední dobou.
Dneska u nás sněžilo. Fakt jsem se musela smát - květen a ono sněží! :D
Zažila jsem cokoliv, třeba že jsem minulej rok ještě v červnu nosila bundu, protože nebylo moc pěkně - padal takovej ten hnus, po kterém jste promočení; slunce nebylo vidět dobrých čtrnáct dní, ale sníh? Oh, tak to je novinka.
Co u vás?
Měla bych sedět a učit se fyziku..! Nemám ráda polovodiče a vůbec nějakou elektřinu a magnety a všelijaký tyhlety kraviny :D Asi si to přečtu, abych vůbec věděla o co jde a nebyla uplně za debila :-))