It's hard to forget
someone,
who gave you so much to
remember.

Červenec 2011

My Life - 0.5

30. července 2011 v 11:55 | Wickie |  My Life
Poznámka: Právě teď ještě sedím v autě a jsem kdesi... Určitě mě bolí zadek a nemůžu se dočkat, až se najím :D
PŘEDNASTAVENO.


Jeho nádherné čokoládové oči. Ten úsměv. Smyslné rty. Malý přirozený nosík a nádherné kudrnaté vlasy. Usmíval se na mě, nakláněl hlavu jakoby mě chtěl políbit. Jeho oři sledovaly můj obličej. Slunce nádherně svítilo, seděla jsem na lavičce a čekala až prolomí ty bariéry, až mě konečně políbí.
"Dreo,"budil mě čísi hlas. "Dreo, je ráno, musíme do školy."
Byla to Sheila a žádné líbání na lavičce se nekonalo. Měla jsem vědět, že když se Sheilou zase budeme něco moc řešit, bude se mi o tom zdát. "To jsi nemohla počkat ještě minutku, abych ochutnala jaké to je?"zamumlala jsem rozespale.
"Jaké je co?"ptala se Sheila a škrábala se z postele na nohy.
"Líbat ty jeho rty."řekla jsem a přes hlavu jsem si dala přikrývku.
"Hm, zdálo se ti o něm?"řekla Sheila provokativním hlasem a zazubila se na mě.

Za sedmero hor...

29. července 2011 v 18:38 | Wickie |  Já píšu...
Ahoj.
Jak nadpis (sice neurčitě, ale fakt) oznamuje. Zítra jedu na dovolenou, takže se tu do příští soboty neukážu. Tedy, je možné, že už tam zavedli wi-fi nebo ve městě alespoň internetovou kavárnu, či tak něco, ale těžko říct, naposledy jsem tam byla (před sto lety? :D) ... před třema rokama a i když pochybuji, snad se určitě změnilo.
Vezu si s sebou notebook i sešit (to až se ve stanu note. vybije a rodiče si ho vezmou do chatky se slovy "My ten film musíme vidět.") a taky nápaditou Áju, takže až půjdem na borůvky (:D) třeba nás napadne nějakej nápad na novou ffku :-)

Jinak, kdo (jestli někdo) si pamatuje Kalifornské Dobrodružsví - ffku o princezně, tak se mi zdálo o jejím pokračování :D Možná, ale to vážně jen možná ho napíšu ;)


Budu na vás hodná - mám napsaných už 10. dílů My Life, a proto na ten týden, co tu nebudu nějaké díly přednastavím.
Užívej te si!
Wickie

My Life - 0.4

28. července 2011 v 19:27 | Wickie |  My Life
Poznámka: Moc děkuju všem, co napsali komentář ;) :)* To nabije energií jet dál.


"Takže, nacházíme se ve městě Green Tower. Nevím, kdo tomu dal tak hloupý název, ale pravděpodobně vznikl proto, že kolem města je spousta zeleně."řekla jsem a nechala Nicka, aby se rozhlédl a já mohla pokračovat.
"Město jakoby splývalo s přírodou. Je mezi nimi rovnováha. Ve starých spisech a dokumentech všichni, kdo navštívili Green Tower napsali podobná slova,"řekla jsem a odmlčela se, abych dodala trochu krásy citaci. "Green Tower. To je město a příroda dohromady."
"To zní skvěle."řekl Nick. "Zní to, jakoby tu byl věčný klid."
"Ne vždy je tu klid, ale je tu příjemné bydlet, to ano."

My Life - 0.3

26. července 2011 v 22:22 | Wickie |  My Life
Poznámka: Speciálně pro Áju .. :)) Slíbila jsem ti to i s věnováním, takže...
... Pro úžasného, skvělého, neskutečného fanouška ! :) W
.


Ráno jsem se vydala do školy, pozitivně naladěná a s úsměvem na tváři. Sluníčko po několika zamračených dnech opět vylezlo na oblohu a prozařovalo město. Město, kde jsem se narodila, kde jsem vyrostla a žila s mými rodiči. Ve velkém domě plném radosti.
"Dobré ráno,"pozdravila jsem babičku, která dnes kupodivu byla ještě doma. Zastavila jsem se, abych si sepnula svoje dlouhé vlasy do culíku a pak jsem otevřela lednici.
"Dobré ráno, koukám, že jsi příjemně naladěná. Zůstaň tak, sluší ti to."pohladila mě po tváři. Usmála jsem se na ní.

My Life - 0.2

26. července 2011 v 19:41 | Wickie |  My Life
Poznámka: Těžko říct, jestli se vám líbí. Děkuji za ohlasy, co napsaly holky ;)) Chtělo by to nějaké komentáře, ať vím, jak na tom tahle ffka je ;)


"Dreo, tak ráda tě zas vidím. Mám otázku, budeš letos roztleskávat?"přiřítila se ke mně Megan.
"Roztleskávat?"zeptala jsem se a vytáhla jsem pravé obočí. "Ne, letos ne. Vlastně... už nikdy."
"To je mi líto,"řekla Megan smutně, ale já věděla, že někde v skrytu duše se raduje, jelikož jsem se právě vzdala role kapitánky. "Víš, už jsem za tebe zaskakovala, když se to stalo, ale holky mi nedovolily udělat obřad. Myslely, že se ještě vrátíš, ale... teď bych potřebovala, abys pasovala novou kapitánku."
"Samozřejmě. Udělám to."řekla jsem. Nechtělo se mi, ale musela jsem začít zase nějak společensky žít. A tohle vypadalo jako nový start.
"Tak dobře. Dnes. Ve tři. V tělocvičně."zazubila se na mě Megan, pohodila svými dlouhými hnědými vlasy a vydala se pryč stejně rychle, jako ke mně přišla. Megan byla kamarádka, ale... vždy byla trochu natvrdlá. Byla to typická americká dívka ze střední - roztleskávačka, jejíž snem bylo být kapitánkou a královnou školy.

My Life - 0.1

25. července 2011 v 10:00 | Wickie |  My Life
Poznámka: Možná vám to bude připomínat Upíří deníky, ale to opravdu jen ten první díl. Není tam absolutně nic o upírech, nic o tom, že by se dva bratři přeli o jednu dívku. Jen jsem si trochu propůjčila to s tím deníčkem (což se objeví jen ve dvou dílech) a taky zakladatelské rodiny - to mě zaujalo :)... Ať se líbí.


Milý deníčku,
když někdo přijde a zeptá se: Jak se daří?, odpovím: Dobře, díky. I když to nebude úplně pravda. Nemám náladu na to, aby mě lidé znovu litovali, aby se na mě dívali skrze prsty a šeptali: To je ona.
Jsem jiná, já vím, ale koho by tohle nezměnilo? Teď už budu navždy sama. Jen já a Sheila. A taky babička.
Až přijdu do školy, budu se usmívat a budu v pohodě. Nikdo na mě nic nepozná, protože budu zdánlivě šťastná.
Xx

Drobná rekonstrukce a hurá do toho!

24. července 2011 v 17:08 | Wickie |  Já píšu...
Ahoj,
.. Dlouho jsem se zase neozvala, co? Neměla jsem moc náladu vůbec se připojovat k internetu a dávat o sobě vědět světu.. Několik dní mi bylo šíleně blbě, naštěstí jsem to nějak překlepala.
Abych začala někde od začátku.
Na začátku prázdnin jsem měla takovej nápad, že bych se přestěhovala. Zdrátka překopírovala blog na jinou stránku a tam se usídlila, ale nakonec jsem to zavrhla. Nějak už jsem si zvykla na tuhle adresu a přezdívku a už se mi toho nechce vzdávat.
Nakonec, po dlouhééém uvažování (ha! :D) jsem se rozhodla to tu jen tak trochu poupravit.
Dneska jsem si trochu pohrála s rubrikama, promazala nějaké články a rozhodla se, že začnu přidávat novou ffku ;)
A jinak, co říkáte na letošní léto?
Já jsem zklamaná. Za celé prázdniny tu u nás bylo tak týden hezky a to možná ještě přeháním. Koupat jsem se byla o prázdninách jen jednou a potom tu několik dní v kuse pršelo. Seděla jsem v pokoji a sledovala jestli už neschnou chodníky. Knížky jsem si všechny přečetla a tu co chci vychází až v srpnu :(
Nakonec jsem se rozhodla stáhnout si několik dílů seriálu, abych se alespoň nějak zabavila, což se zase nelíbilo mojí mamince, protože jsem na to pořád koukala :D
Je to strašné, že už je skoro půlka prázdnin pryč. Strašně to utíká...

Užívejte si! :)
Wickie