It's hard to forget
someone,
who gave you so much to
remember.

My Life - 1.0

16. srpna 2011 v 22:13 | Wickie |  My Life
Poznámka: Jeden komentář ? Vážně? .. :/ :(


Další den jsme s Jordim natáhli síť, přinesli jsme k hřišti volejbalové míče a badmintonové pálky. Povedlo se nám ukořistit i dvě křesílka a tak jsme se vyhřívali na sluníčku.
Když mi tohle ředitelka nabídla, nejprve jsem nechápala, proč bych tu vůbec měla být. Nakonec, vždyť sem všichni přijeli něco dělat. Megan a roztleskávačky trénují v hotelové tělocvičně nebo venku u rybníka, Nick a jeho hudební skupina mají k dispozici hotelovou společenskou místnost.
Nakonec mi ale Jordi vysvětlil, že sem přijela i skupina, která je tu 'rekreačně' a taky v hotelu nejsme jediní, tudíž někdy nebudou moct hudebníci trénovat, roztleskávačky nebudou moci být v tělocvičně.

"Je krásně, co?"nadhodila jsem, když jsme oba seděli rozvalení na křesílkách s obličeji nastavenými slunci.
"Nádherně."přitakal Jordi. Potom se narovnal a podíval se někam do dáli, zamračil se a zakroutil nevěřícně hlavou.
"Co vidíš?"zeptala jsem se a chtěla jsem se také narovnat, abych se podívala.
"Ne, nic. Sluň se dál, v pořádku."řekl rychle a zarazil mě. Trochu zmateně jsem se na něj podívala, ale poslechla jsem ho a zůstala tak, jak jsem byla.
Nicka jsem zbytek dne neviděla. U večeře se usmíval na všechny okolo, ale na mě se skoro nepodíval a když dojedl, okamžitě odešel. Pohled jsem zabořila do talíře a snažila se přijít na to, co se mohlo stát. Třeba mu jen není dobře, napadlo mě.
Když jsem odešla, taky jsem se vydala pryč. No, do chatky. Megan tam nebyla stejně jako celý zbytek dne, a tak jsem sebou hodila do postele a přihlouple koukala do stropu. Jordiho jsem otravovat nechtěla, ale vypadalo to, že mi nic jiného nezbyde. Usoudila jsem, že za ním zajdu později, abych ho neotravovala opravdu celý den.
Ležela jsem tedy na posteli a poslouchala venkovní zvuky, dokud jsem neuslyšela známý hlas a cizí smích. Vstala jsem, přešla ke dveřím a škvírou jsem se podívala ven. Byl tam Nick s nějakou holkou ze čtvrťáku, usmívali se na sebe a šli někam pryč od jeho chatky.
Zmateně jsem se zakroutila hlavou, ale viděla jsem, to co jsem viděla. Poraženě jsem se nezmohla na víc, než že jsem třískla dveřmi a odkráčela k Jordiho chatce, která byla díky bohu na druhou stranu, než šli oni. Nebyla jsem si stoprocentně jistá jestli mě viděli, ale on už se to Nick nějak dozví, že jsem vlezla do chatky samých kluků.
"Ahoj, můžu dál?"usmála jsem se, když jsem nakoukla dovnitř.
"Jistě."usmál se na mě Georg a Mike souhlasně pokýval hlavou. "Drea smí vždy."podotkl ještě. Usmála jsem se a vlezla do chatky. Jordiho jsem nikde neviděla.
"Šel vedle, k Petemu, zeptat se jestli nemá karty."vysvětlil Mike, který si všiml, jak jsem se rozhlížela.
"V pohodě, nepřišla jsem jen kvůli němu. Nudím se, takže, co budete hrát pokud sežene karty?"zeptala jsem se zvědavě a sedla jsem si k Mikeovi na postel.
"Žolíky, umíš?"zeptal se Georg.
"Že váháš! Jedna z mých nejoblibenějších her, naučili mě jí... rodiče."na konci věty jsem se trochu zarazila, ale přešla jsem to a kluci naštěstí taky. Potom jsem se nejistě usmála a sledovala, jak se na Georgově přehrávači prodlužuje úsek přehrávané rockové písničky.
"Dreo,"usmál se Jordi, když vstoupil do chatky. "Budeš hrát s náma?"ukázal karty a já souhlasně kývla, ačkoliv on věděl, že hrát budu. Všichni jsme se zmáčkli na Mikeho posteli a dlouho hráli karty a vyprávěli si u toho legrační historky.
Celý kurz utekl díky Jordimu alespoň trochu rychleji, ale stejně jsem se dost těšila domů. Na odvozu jsem se domluvila s Megan, když jsme spolu jeden večer vyrazily na kafe a slíbila, že mě sveze.
S Nickem jsme prohodila jen pár slov, protože už ani na té blbé večeři jsme se nepotkali. Buď na ní byl dříve nebo později.
"Díky za odvoz, Meg."usmála jsem se na ní, když mě vysazovala u našeho domu.
"Není za co."usmála se. "Dreo? Co se stalo, proč si nejela s Nickem?"
"Já...,"zamyslela jsem se. "Nechtěla jsem s ním jet. Prostě... asi potřebujeme pauzu."pokrčila jsem rameny. Nevím, co se mezi námi stalo a to mě trápí nejvíc.
Rozloučila jsem se s Megan a vydala se domů. Přivítal mě čokoládový zákusek a vzkaz, že je babička v práci. Na záznamníku na mě svítila zpráva od Sheily, ve které bylo, abych se co nejdřív ozvala.

****

Seděla jsem ve školní knihovně společně s Jordim a dělala poslední úpravy školního průvodu, který jsem dostala na starost ještě před odjezdem na kurz. Jordi mi zrovna kreslil plánek a já něco dopisovala do jednoho z papírů, když se objevil Nick.
"Dreo? Můžu s tebou mluvit?"
"Mluvit? O čem?"zeptala jsem se uštěpačně. Nick se nervózně podíval na Jordiho, ale ten se ani neobtěžoval zvednout hlavu.
"S tou holkou o nic nešlo, Dreo. Hlásí se na hudební školu, chtěla jen pomoct."
"Oh, vážně? Tys jí pomáhal kvůli škole. A cos jí naučil? Rytmus srdce?"řekla jsem a v rytmu toho mého si několikrát poklepala na hruď. "Jak romantické."
"Tak to nebylo!"vyhrkl, naštvaně se otočil a odešel. Jakmile byl z dohledu, mrskla jsem o stůl perem, které jsem celou tu dobu drtila v ruce.
"Klid."usmál se Jordi a chytil mě za ruce, prsty propletl s těmi mými. "Pokud to udělal, podvedl tě nebo tak něco, je to idiot a nezasloužil si tě. Ano?"
"Děkuju."usmála jsem se na kamaráda a cítila, jak ke mně posílá energii a porozumění. "Víš ty co? Dneska si vyrazíme. Uděláme si super večer, potřebujeme se trochu odreagovat."
"Dobře, já souhlasím. Zavoláme Sheile a tomu jejímu Rickovi. Mimochodem, všimla sis, jaký má bicepsy?"zasmál se Jordi a nahodil jiné téma na odlehčení situace. "Možná se ho začnu bát."zavtipkoval. Potom vytáhl telefon a vyřídil všechno Sheile a Rickovi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ája Ája | 16. srpna 2011 v 22:16 | Reagovat

Ten Rick by se mi líbil x)).
Honem další díl ;).

2 Andrea SB Andrea SB | Web | 17. srpna 2011 v 12:02 | Reagovat

Ahoj, od zítřka nebudu na blogu, jedu na dovolenou. Ale na blogu bude za mě zaskakovat hbdeflin, takže tam pořád budou novinky. Chtěla bych tě poprosit, aby sis mě nesmazala z SB. Díky :-)
A měj se tu dobře :)

3 kristina kristina | 17. srpna 2011 v 12:17 | Reagovat

no tak sa to predsa pokaslalo...snad Nick neklamal a naozaj s tou holkou nic nemal...

4 Andrea SB Andrea SB | Web | 22. srpna 2011 v 19:48 | Reagovat

Tak jsem zpět z dovolené!! Jestli chceš, přečti si o ní tady: http://ajcin.blog.cz/1108/dovolena-i-s-festakem
Měla jsem se tam fakt skvěle. Jak ses měla celých 5 dní ty?

5 Denise Denise | 22. srpna 2011 v 20:48 | Reagovat

Další prosííím :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama