It's hard to forget
someone,
who gave you so much to
remember.

My Life - 1.3 - Konec

27. srpna 2011 v 16:30 | Wickie |  My Life
Poznámka: Poslední díl :) Tak snad se líbilo :P


"Jako bychom tu ani nebyli."usmála se na mě vesele skrz okno. Potom chytla Ricka za ramena a snažila se jeho svalnaté tělo posunout níž k zemi, aby nebyl ani jeden z nich vidět.
"Sheilo!"vykřikla jsem.
"Jo?"zvedla hlavu a zazubila se.
"Pojďte dovnitř, prosím."
"Dreo, my nechceme otravovat. Mějte se, ahoj!"řekl Rick přiškrceným hlasem a snažil se Sheilu odtáhnout od okna.
"Ne, pojďte dovnitř. Vážně."opakovala jsem tvrdohlavě. "Je tu spousta jídla a pití, tak si můžeme udělat společený večer."
"To jako i se mnou?"zeptal se podezřívavě Nick, který celou tu dobu mlčel.
"Ne, ty hlupáčku, chci si udělat krásný večer jen s párem milenců."zakroutila jsem hlavou. "Jistě, že i s tebou."usmála jsem se a objala ho okolo krku. Od okna se ozvaly nadšené ohlasy, ale pak Rick odtáhl Sheilu ke dveřím a odemkli.

Společně jsme si posedali v obýváku na gauč a křesla, stůl jsme doslova zasypali všemi dobrotami, že skoro nebyla vidět jeho dřevěná deska a vyprávěli jsme si veselé historky.

****

A jak to bylo dál?
S Nickem jsme se dali znovu dohromady, ale po dalších třech nádherných měsících jsme to, bohužel, skončili. Nick dostal nové nabídky ze svého světa. Ze světa hudby a herectví, a tak odjel zpátky do Los Angeles.
Společně jsme se domluvili, že vztah na dálku by nám asi nevyhovoval, ale stále jsme byli v kontaktu a při volných chvílích jsme si posílali e-maily.
Sheila a Rick?
Ti dva se od sebe odlučovali vážně jen těžko. Ale přála jsem jim to. Jeli spolu taky na další kurz kickboxu, z Ricka se stal ještě větší bouchač (ty svaly!), než byl a oba byli moc šťastní.

****

"Dreo, jsem ráda, že pro nás letos zase děláš průvod."usmívala se na mě ředitelka a nadšeně mi tiskla ruku.
"To je v pohodě, baví mě to."usmála jsem se. Sice jsou to nervy, připravit to tak, aby to bylo dokonalé, ale stojí to za to. Navíc, během připravování minulého průvodu jsem si vytipovala pár lidí, kteří jsou schopni mi s tím pomoct.
"Jen mám letos jedno přání navíc."usmála se ředitelka a pak mě zatáhla ke stolu a začala vysvětlovat o co jde.
Chtěla po mě, abych do průvodu zařadila další skupinku, kterou sama nazvala ,reprezentanti'.
Jednalo se o skupinu lidí, která podle ní ovlivňuje školu. Zařadila tam Megan, kvůli vedení roztleskávaček. Ricka za úžasné sportovní výkony a k mému údivu i mě za práci pro školu.
Každá dívka měla podle jejích představ společenské šaty a doprovod - jednoho z chlapců oblečeného do slušivého obleku. Bohužel nás ale v téhle nové skupině bylo devět.
"Dreo, neboj se, zařídím ti doprovod, ano? Najdu ještě jednoho chlapce a do začátku průvodu budeš znát jeho jméno."ujišťovala mě ředitelka.
No, bylo pět minut před začátkem a jeho jméno jsem neznala. Nervózně jsem kontrolovala průvod a Jordi mi pomáhal, abych se stihla sama zařadit.
"Moc ti to sluší."usmál se, když jsme se potkali uprostřed řady, jelikož jsme každý kontrolovali z jedné strany.
"Díky."usmála jsem se a rukou urovnala šaty barvy hořké čokolády, které mi sahaly po kolena. Měly zdobený výstřih pár třpytícími se kamínky a lesklými plíšky.
"Už víš, kdo je tvůj doprovod?"zeptal se Jordi.
"Ne, bohužel."pokrčila jsem rameny. "Musím jít. Drž mi palce."usmála jsem se, lípla mu pusu na tvář a šla se zařadit ke své skupině.
Se začátkem proslovu starosty se dal průvod do pohybu a když přišlo na naší skupinu, nervózně jsem si mnula ruce jelikož jsem šla úplně vzadu a úplně sama.
Byli jsme domluvení, že se zastavíme kus před starostovým stupínkem, aby mohl přečíst jméno dvojice, která právě prochází a říct také, čím si zasloužili být v této skupině.
"Drea Gilwoodová a její doprovod...,"nervózně jsem si skousla ret. A její doprovod nikdo, pomyslela jsem si sama pro sebe. "A její doprovod, Nick Jonas."
"Co?"podívala jsem se zmateně na starostu, na ředitelku po jeho boku a pak jsem se rozhlédla, abych se přesvědčila, že tu Nick není.
On ale vyběhl ze zástupu lidí pozorujících průvod, přikráčel ke mně a uklonil se mi. "Slečno,"nabídl mi rámě a vesele se usmál.
"C-co tu děláš?"zeptala jsem se a chytila se jeho ruky.
"Přijel jsem tě provést průvodem."mrkl na mě nevinně. "A taky... no nevím, strávit s tebou léto? Koupit tu dům?"
"Koupil si tady dům?"vyhrkla jsem nadšeně. Šli jsme pomalou chůzí přesně jak jsme měli, starosta povídal do mikrofonu o našich dobrých činech, ale to mě nedonutilo se nezastavit.
"Jo."kývl hlavou.
Nevěřícně jsem zakroutila hlavou, usmála jsem se a nadšeně mu skočila kolem krku. Rty jsem přitiskla k jeho tváři, Nick mě chytl za boky a zatočil semnou ve vzuchu.
"Ode dneška tady budu bydlet."zasmál se, když mě postavil na zem a pak mě vedl za ruku průvodem dál.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Andy Andy | Web | 27. srpna 2011 v 17:01 | Reagovat

Nádherné, super ffka a krásný konec :) Moc ráda jsem to četla :)

2 Ája Ája | 28. srpna 2011 v 16:50 | Reagovat

Krásnej konec! :)
Krásná ffka :)

3 Andrea SB Andrea SB | Web | 31. srpna 2011 v 19:22 | Reagovat

taky držím palce na nové škole :)

4 Andrea SB Andrea SB | Web | 1. září 2011 v 12:13 | Reagovat

Ahoj! Je u mě vyhodnocení kontroly SB!! Tak se podívej, jak jsi dopadla: http://ajcin.blog.cz/1109/vyhodnoceni-kontroly-sb

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama