It's hard to forget
someone,
who gave you so much to
remember.

Dokaž mi to 0.1

11. září 2011 v 20:15 | Wickie |  Dokaž mi to
Tohle bude taková... zvláštní ffka, řekla bych. Zatím to vypadá, že jen čtyř dílná, když se povede, bude jich možná pět. Více ne, to by snad ani nemělo cenu :-) Tak ať se líbí...


"Pojď s námi, prosím. Nicku, co mám ještě udělat? Kleknout si na kolena?"usmívala se na mě moje kamarádka Brandi, zatímco já seděl zatrpknutě na posteli a nechtěl se zvednout na nohy.
"Nechce se mi jít."zakroutil jsem rozhodně hlavou.
"Nicku, co ti to udělá? Půjdeš s námi jen na zábavu, kdykoliv můžeme jít přece domů."prosila dál a doopravdy si předemnou klekla na kolena.
"Brandi, zvedni se."zareagoval jsem okamžitě. Přišlo mi divné, aby předemnou musela dívka klečet. "Tak dobře, na chvilku půjdu."kývl jsem nakonec, protože jsem věděl, že by takhle dokázala klečet do rána, a taky proto, abych už měl klid. Kamarádka vesele vytáhla koutky a obdařila mě jedním ze svých úsměvů.

Brandi žila v domění, že jednoho dne mi dojde, jak po ní toužím a dáme se dohromady. Byl jsem jí opravdu zavázaný, pomohla mi po těžkém rozchodu, ale opravdu jsem k ní necítil nic víc, než přátelství. Její sestra Camille se s tím smířila hned, když jsme se seznámili a já řekl, že teď momentálně nehledám žádný vážný vztah.
"Kam vůbec jdeme?"zeptal jsem se, když mě Brandi chytla za ruku a táhla po schodech dolů do obýváku ke svojí sestře.
"Jde s námi."oznámila jí nadšeně a úplně ignorovala mojí otázku. Camille obdařila sestru skoro identickým úsměvem jaký měla Brandi a pak seskočila z křesla.
"Tak já se dojdu převléknout a můžeme vyrazit!"usmála se Camille, ale tentorkát na mě. Potom se protáhla mezi mnou a její sestrou a vyběhla schody do svého pokoje.
"Kam jdeme, Brandi?"zeptal jsem se znovu a posadil se na širší opěradlo křesla, kde ještě před chvilkou seděla Camille.
"Půjdeme do jednoho klubu. Já a Camille jsme o něm slyšely. Prý je úplně fantastický, skoro každý večer je jiné téma hudby, mění se tam výzdoba, je tam pár profesionálních tanečníků."rozplývala se Brandi. Já jsem na takovémhle způsobu zábavy nic moc neviděl, ale nakonec, když jste tam s přáteli je to hned o něco lepší.
"Jsem připravená."usmála se Camille. Moc dlouho jí to netrvalo hlavně pro to, že holky byly nalíčené a učesané už když jsem k nim přišel - a doufaly, že budu souhlasit.

….

"Tady zatoč."navedla mě Brandi na parkoviště, a tak jsem odbočil a zaparkoval. Trval jsem na tom, abychom jeli mým autem, protože dívky na mě tak budou závislé a když řeknu - pojedeme domů. A navíc jsem jim i prokazoval službu - s těmi podpatky co si vzaly, by se těžko řídilo.
Vystoupili jsme z auta a vydali se ke klubu. Každá ze sester stála po mém boku a vedly mě osvětlenou ulicí za zvukem hudby.
"Jsme tady."zašvitořila Camille nadšeně, když jsme stáli ve frontě před klubem.
"Nevypadá to tady, že by to bylo nějaké luxusní jak jsi popisovala Brandi. Koukej, jak je krátká fronta."popíchl jsem kamarádku schválně a možná trochu doufal, že když to udělám, návštěvu tohohle klubu si rozmyslí.
"To je proto, že jsem tě musela tak dlouho přemlouvat."řekla, ušklíbla se a ukázala mi svoje třpytící se hodinky. Už bylo skoro půl jedenácté. "Hodně lidí už bude uvnitř."vysvětlila mi.
Přesunuli jsme se až k chlápkům u dveří klubu, kteří nám na ruku natiskli malé razítko a chtěli po nás docela směšné vstupné. Klub zvenčí vypadal dost dobře, žádná schátralina, a tak jsem se divil, že nevybírají víc.
Brandi a Camille mě chytly za ruce a vtáhly dovnitř klubu Bechico.
"Dneska hrajou club hudbu!"zasmála se šťastně Brandi.
"Co to znamená?"zeptal jsem se zmateně a podíval jsem se na obě sestry. Zasmály se, ale ani jedna mi to nevysvětlila. Stále mě držely za ruce a táhly mě k jednomu z prázdných boxů k sezení.
Posadili jsme se na měkké sedačky a já se konečně rozhlédl po celém klubu. Byl dost velký a lidí tu už taky bylo dost, přesně jak řekla Brandi. Vedle boxů, kde jsme seděli i my, byly také dvě pohovky a před nimi elipsový stolek. U protější zdi byl dlouhý a bohatě zásobovaný bar, stály u něj barové židličky s měkkým polstrováním.
Vedle baru byly také schody do druhého patra, které bylo spíše balkónem, než patrem. Bylo tu pár pohovek a křesílek a lidé tam spíše klábosili, ale našlo se i pár takových, kteří tam tancovali.
"Líbí se ti to?"zeptala se Brandi a nahnula se ke mně přes stůl u kterého jsme sedli, abychom se lépe slyšeli.
"Ale jo."uznal jsem. Klub měl příjemné prostředí. Hudba nebyla zase tak moc nahlas, aby jste neslyšeli vlastního slova a vybavení bylo moderní, což mi dodávalo jakousi správnou klubovou chuť. Všechno, co tu bylo za nábytek do sebe perfektně zapadalo, ladilo barvami, stylem.
"Nicku? Nicku! Kámo, rád tě vidím!"popadl mě najednou kdosi za rameno. Sestry sedící naproti mně se se zájemem podívali po chlapci. "Co ty tady?"
"Jame!"vyhrkl jsem nadšeně a postavil jsem se na nohy abych si s ním mohl plácnout do dlaní a přátelsky ho objat. Kdysi jsme se seznámili, když jsme s klukama ještě aktivně pracovali jako Jonas Brothers. "Ty jo, rád tě vidím."usmál jsem se nadšeně a posunul se, aby si mohl přisednout.
"Já tebe taky, ale co děláš tady? Pokud si pamatuju byls odpůrce takovéhle zábavy."zasmál se mi kámoš a přisedl si na sedačku vedle mě.
"A ještě pořád jsem. Jsem tu s holkama, Brandi a Camille."představil jsem mu svůj doprovod.
"Rád vás poznávám, dámy. Jsem James Secret, ale pro všechny Jam."zasmál se a na obě dvě mrkl, což u nich vysoce zabodovalo. Potom se holky rozhodly jít si pro něco k pití, a tak jsme se s Jamem dali do řeči sami dva.
"A co ty vlastně tady děláš?"zeptal jsem se zvědavě, když jsem mu převyprávěl svůj příběh, jak mě sestry donutily sem přijít.
"Dneska tady budu chvilku hrát."zasmál se. Skoro jsem zapoměl, že Jam je DJ. "No, kámošovi a jeho ségře patří tenhle klub, takže tu hraju docela často."
Brandi a Camille se vrátily a na něco se vyptávaly Jama. Pohledem jsem přelétl parket, zrovna začali hrát Give me everything na které se podílí Pitbull, Ne-Yo a další, a já zahlédl pohlednou slečnu, která tancovala opravdu dobře.
"Na co koukáš?"šťouchla do mě pod stolem Brandi a zvídavě se na mě podívala.
"Co? Na nic!"vymlouval jsem se.
"Na ní?"nadhodil Jam a mrkl směrem k dívce vedle které už se ale bohužel objevil i chlapec.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ája Ája | 12. září 2011 v 19:39 | Reagovat

Pěkné :)
Chudák Brandi xD
Honem další ;)

2 Andy Andy | Web | 15. září 2011 v 19:03 | Reagovat

Jééé, tak to jsem zvědavá. Honem porkáčko :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama