It's hard to forget
someone,
who gave you so much to
remember.

Není to tím, že bych nechtěla...

2. října 2011 v 11:16 | Wickie |  Já píšu...
Ahoj... :-)
Když se podívám na naposled vložený článek, tak se hrozně stydím za tu dobu, co utekla a já nic nepřidala. Ale není to tím, že bych nechtěla, ale tím že není čas. Nebo si ten čas možná neumím najít.
Ve škole už je to lepší. První dny to bylo hrozný... Nechtěla jsem ani vstávat, chtěla jsem jenom dál a dál spát a do žádné školy nechodit, ale čím déle tam jsem - zdá se mi to lepší.
Na seznámováku byla docela legrace, mezi lidmi jsme se poznali a užili jsme si. Dělali jsme věci, který by nám na základce nikdy neprošly (třeba hromadná polštářová bitva, asi tak v patnácti lidech) :DD
Už jsem se i dokonce stihla ztrapnit o dějepis :))

K tomu všemu jsem začala chodit do tanečních, poznala jsem pár nových kamarádů a jednoho kamaráda (;DD) a zjistila jsem, že jsou i lidi, kteří tancují hůř jak já! :DD
Navíc mě to neskutečně baví, i polka, z které mě otřesně bolí nohy :D :))
Na psaní jsem myslela a myslím snad každý den, ale vůbec to nestíhám...
Ve škole se chci "předvést", že nejsem idiot a něco v té hlavě mám (i když všichni profesoři naší třídě říkají "Zatím vysmátá" a když přijdou tak se ptají: "Vy jste jako lyceisté jo?" :DD) a když mám čas, zajdu s kamarády ven dokud to slunce tak hezky svítí :))

Wickie...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ája Ája | 4. října 2011 v 19:55 | Reagovat

No konečně se něco objevilo xD..
Kamaráda?:D To je moje slovo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama