It's hard to forget
someone,
who gave you so much to
remember.

Dokaž mi to 0.2

15. března 2012 v 19:13 | Wickie |  Dokaž mi to
Ano, je to velmi dávno, co jsem vkládala první díl. Ehm.. :D Pro osvěžení pamětí je zde. Nebudu opakovat, že je divná, protože je. Ale momentálně je to jediná téměř dokončená ffka v mé zásobě. Každopádně, ať se líbí ! ;)


"Na nic nekoukám, jen jsem sledoval, jak lidi tančí."vymlouval jsem se dál, ale bylo mi jasné, že nikdo z těch tří (no, možná Camille) mi to nežere.
"Tančí dobře."kývl Jam směrem k ní. "Je to Annabeth - Beth Holly. Ona a její bratr Chico vlastní tenhle klub."
"Takže se s ní znáš osobně?"zeptal jsem se zvědavě a periferním viděním viděl podrážděný obličej Brandi.
"Jasně, že jo. Navíc bez ní by tenhle klub nejspíš už ani nebyl. Ona vymyslela ty témata hudby, stará se o výzdobu, o webovky a tak. Když tu byly šedesátá léta, tos měl vidět."zasmál se Jam vesele. Oba jsme stočili pohled na ní. Měla černé přiléhavé tílko, které končilo pár centimetrů nad tmavými bokovými džínami, které jí dělaly nádherné nohy.
"Dokonce hodila na web video s kroky na zítřejší tanec. Ten kdo se jej naučí ho zítra bude moct předvést. Víš jako skupinovej tanec."podíval se po mě Jam, potom se zas usmál směrem k Beth.

"O tom jsem slyšela."řekla Brandi, obdivně se podívala na upovídaného Jama a doufala, že možná začnu žárlit a Jam se chytne. Nikoliv. Jam se na ní jen slušně usmál a kývl.
"Jo, jestli jí chceš vidět v plné parádě - přijď zítra."mrkl na mě. "Na zítra je tu latina a trocha té exotiky. Ona miluje jakýkoliv tanec, umí snad úplně všechno a zítra tu budou s Brandonem fakt válet. No a já budu za pultem."
"Dobře, já se stavím."usmál jsem se. Brandi se na mě zamračila a mě došlo, jak náročně mě dnes musela přemlouvat a já se teď jen kvůli jedné dívce, kterou navíc ani neznám, můžu přetrhnout abych tu byl.
"No nic, musím jít, za chvilku začínám. Ještě se určitě uvidíme."kývl Jam, poplácal mě po ramenech, na sestry se sladce usmál a odešel směrem k Beth.
Snažil jsem se po nich nenápadně dívat. Beth objala Jama kolem krku a ten chlapec si s ním plácl podobně jako já. Jam se potom zavlnil v rytmu nové písničky, která hrála a odešel k DJ-skému pultu.
"Dáte si něco k pití?"zeptal jsem se holek a snažil se nedívat po Beth a jejím (asi) příteli, s kterým se kroutili na parketu.
"Jo."řekla rozhodně Brandi, vstala a kývla hlavou k baru. "Camille, co si dáš?"zeptala se sestry.
"Nic, jdu si zatancovat."usmála se kamarádka a pak se vmísila mezi tancující lidi na parketu. Já a Brandi jsme se vydali k baru, a když jsme procházeli kolem hnědovlasé krásky, kterou jsem tak obdivoval, Brandi mě majetnicky chytla za ruku. Cítila se ohrožená. Ale nakonec jí to stejně bylo k ničemu, protože ta dívka si nás ani nevšimla. Tancovala dál, s klukem který měl světle hnědé vlasy na patku, přes ně kšiltovku a vypadal jako kříženec sportovce a nádherného modela z obálek časopisů.
Sedli jsme si s Brandi k baru a objednali si koktejly s veselými brčky a třásničkami a dali jsme se do řeči. Dlouhou chvíli jsem se nekoukal po Beth, abych kamarádku nenaštval.
"Hele, kámo, půjčíš mi tvojí holku? Koukám, že tu dost dlouho jen sedíte a já bych jí rád vzal na parket."přišel k nám jakýsi mladík a usměvavě se podíval po Brandi, která horlivě přikyvovala.
"Není to moje holka. Klidně si zatancujte."usmál jsem se a když si jí odváděl chytl jsem ho za rameno. "Sleduju tě, jasný? Takže něco zkus a budeš mít co dělat semnou."zašeptal jsem mu a pak jsem se dál věnoval svému nealkoholickému (řídím!) koktejlu, který na mě čekal na barovém pultu.
"Chicooo?"zvolala vedle mě znenadání ona. Kluk za barem se na ní otočil a naklonil se k ní. Takže tohle je její bratr. Když se skláněli k sobě, aby se dobře slyšeli, nenápadně jsem se po nich podíval a viděl na nich nějaké podobnosti. Třeba stejný tvar nosu.
"Hele, už pojedem s Brandonem domů. Zítra tu mám být v kolik?"řekla a rukou si prohrábla svoje delší tmavohnědé vlasy.
"Zítra v deset. Snad bude všechno fungovat."usmál se na ní bratr. "Kde je Brandon?"
"Šel si dozadu pro věci a klíče od auta."řekla a máchla rukou mě neznámým směrem. Bratr se na ní usmál a pak přešel na konec baru nalít nějaké dívce, co tam postávala.
Nervózně jsem se po Beth podíval, byla sama. Byla to příležitost jí oslovit, ale co bych jí řekl? O tanci absolutně nic nevím a hudbě, která tu dnes hraje taky příliš nefandím.
Nakonec jsem se rozhoupal. "Ahoj."oslovil jsem ji. Zmateně se cukla hlavou směrem ke mně a usmála se.
"Něco potřebuješ?"zeptala se a vytáhla jedno obočí. Chtěl jsem odpovědět, ale...
"Nějaký problém?"řekl ten chlapec s kterým předtím tancovala, na rameni se mu houpal batoh.
"Ne, žádný."řekla rychle a usmála se, na mě a pak na něj. "Jdeme?"řekla, pak najednou zbystřila při tónech nové písničky, kterou tam Jam poušěl. Vesele zavýskla, párkrát zahýbala boky, chytla Brandona za ruku a oba se protančili mezi lidmi k východu.

….

Proč tam vlastně jdu? V hlavě jsem nadával sám sobě.
Tancovat neumím, v zásadě nikdy nikde netancuju. A navíc to vypadá, že Beth je zadaná, vždyť včera večer odjela s Brandonem. A jak spolu tancovali.
Vstoupil jsem do klubu a hledal nějakou známou tvář. "Nicku!"přiřítil se ke mně Jam jako hurikán.
"Rád tě vidím."pozdravil jsem ho a plácl mu do nastavené dlaně.
"Tak jsi tady."zasmál se Jam a společně jsme šli k baru. "Je tady i ta tvoje kámoška. Brandi."řekl a ukázal někam směrem na parket.
"Brandi je tady?"podivil jsem se. Ano, když jsme včera odcházeli domů, byla nadšená. "A kde je Beth?"zeptal jsem se zvědavě. Nikde na parketu jsem ji neviděl.
"Kámo, já jsem si hned říkal, že tu nejsi jen tak."zasmál se mi Jam, ale na otázku mi neodpověděl.
"Hele a ten Brandon, to je její... kluk?"zeptal jsem se.
"Ne, není."odpověděl Jam prostě.
"Ne?"
"Ne."kývl na mě a zatočil se na barové židličce, na které jsme si sedli. "Vypadá to tak, já vím. Jsou dobří přátelé. Znají se od... No, dlouho."
"Včera to ale vypadalo, že... spolu něco mají."namítal jsem, ačkoliv jsem byl rád.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ája Ája | 15. března 2012 v 19:22 | Reagovat

Dobrej dílek, honem další. Ne aby to trvalo tak dlouho jako teď :D.. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama